VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: dorëheqja

Cakaj: Pse Zaev mban përgjegjësi për vendin e tij, ndërsa unë dhe Rama nuk mbajmë përgjegjësi për Shqipërinë

By | October 19, 2019

Intervistë – Haradinaj: Aleatët ta ndalin trysninë ndaj Kosovës

By | July 26, 2019

Trajkoviq: Dorëheqja e Haradinajt do të sjellë pasoja të mëdha për Serbinë

By | July 22, 2019

Protesta më 31 maj, paralajmërimi i Balliut: Nëse Rama nuk dorëhiqet, nuk përjashtohet Surreli…

By | May 26, 2019

Blakaj: Kryeprokurori i shtetit ndërhyri në punën time

By | August 20, 2018

Dorëheqja e kryeministrit është shansi i fundit legal për t’i lënë vendit paqen – Nga ROMEO GURAKUQI

By | April 13, 2018

Visho Ajazi Lika jep dorëheqjen, drejtoi SHISH-in për 5 vjet

By | October 30, 2017

Presidenti Trump kërkon dorëheqje masive të prokurorëve

By | March 11, 2017

Drejtues kryesorë në DASH japin dorëheqjen

By | January 27, 2017

Rreth dorëheqjes së Ilir Kernit

By | August 1, 2016

Ja pse i kërkohet sërish dorëheqja Haxhi Avdylit – kryetarit të LDK-së në Prizren

By | May 24, 2016

Haxhinasto jep dorëheqjen! Për Dritanin dhe Aliçen Nga Rudina Xhunga

By | May 17, 2016

Vetëvendosje e hapur për Donika Kadaj-Bujupin

By | March 24, 2016

Nikolla Gruevski “pranon” humbjen, ka paraqitur dorëheqjen në mesnatë, zyrtarizohet të shtunën

By | January 14, 2016

Letër e Hapur Edi Ramës Zoti kryeministër shkarkojeni Ministren e Mbrojtjes Mimi Kodheli Nga Elida BUÇPAPAJ

By | December 14, 2015

Berisha në rolin e Kasandrës – ëndërron me sy hapur divorcin e Ramës me Metën –

By | November 9, 2015