VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zgjedhjet presidenciale

Në Kroaci mbahet raundi i balotazhit në zgjedhjet presidenciale

By | January 5, 2020

William Taylor: Trump i kërkoi Kievit “një nder në këmbim të një tjetri”

By | October 23, 2019

SHBA: Kandidatët demokratë mbështesin ‘shkarkimin’ e presidentit Trump

By | October 16, 2019

Informatori i Trumpit është “oficer i CIA-s”

By | September 27, 2019

Ish-nënpresidenti Biden me epërsi në anketa

By | May 1, 2019

Dorëhiqet zëvëndësprokurori i përgjithshëm i SHBA-së

By | April 30, 2019

AGJENDAT SERBE DHE RUSE NUK MUND TË JENË TË PRANUESHME PËR POPULLIN SHQIPTAR NË MAQEDONINË VERIORE – Nga Abdulla Mehmeti

By | April 29, 2019

Çfarë sjell kandidatura e ish-nënpresidentit Biden?

By | April 26, 2019

Joe Biden – hapi fushatën për zgjedhjet presidenciale 2020

By | April 25, 2019

Kushner: Hetimet për përfshirjen ruse në zgjedhje dëmtuan demokracinë në SHBA

By | April 23, 2019

Blerim Reka me bashkëshorten i drejtohet kutive të votimit, bën thirrje për zgjedhje demokratike

By | April 21, 2019

Tërmet për Trumpin? Raporti i hetuesit të posaçëm është gati – Nga Michael Knigge

By | March 3, 2019

Shqiptari mund të bëhet përkohësisht president i Maqedonisë

By | December 26, 2018

New York Times: Trumpi ka 18 vite që bën evazion fiskal

By | October 2, 2016

Për herë të parë në histori “USA Today” merr anë në zgjedhjet presidenciale

By | September 30, 2016

Obama: Shoqëria amerikane – jombështetëse ndaj femrave të fuqishme

By | September 19, 2016

Trumpi nuk beson se Rusia po ndërhyn në zgjedhjet në SHBA

By | September 9, 2016

Kjo verë e nxehtë… – Nga Andon Dede, Nju York

By | August 4, 2016

Obama: Rusia ndoshta i ka rrjedhur emailat për të ndikuar në zgjedhje

By | July 27, 2016

Trumpi: Sadami ka qenë i mirë për vrasjen e terroristëve

By | July 6, 2016

Presidenti Obama dhe Hillary Clintoni së bashku në fushatë

By | July 3, 2016

Hillary Clintoni fitoi në Kaliforni

By | June 8, 2016

Martin Shkreli – Donald Trumpit: “Unë do të bëhem Mbreti i Shqipërisë”

By | May 28, 2016

‘Bushtra që ka lindur Hitlerin është nxehur përsëri’

By | May 24, 2016