VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ylli Manjani

“Mbështetje të sundimit të ligjit”, mesazhi i Manjanit ndaj ambasadës së SHBA: Ndaloni së mbështeturi “Bosin” (Edi Ramën)

By | February 13, 2020

Turpi i shefit pensionit të OSBE, Ish ministri i Drejtësisë: Të mbledhë leckat, me çfarë mandati rri këtu?

By | October 14, 2019

Ylli Manjani: Zgjedhjet më 2017 u humbën për shkak të marrëveshjes antikushtetuse PD-PS dhe tani vuajmë pasojat

By | February 22, 2019

Rama i delegoi kompetencat, ish-ministri i Drejtësisë: Pse është shkelje e betimit…

By | January 23, 2019

Lul Berisha dhe Klement Balili i shpëtuan arrestimit, ish-ministri: Ja kush e dekonspiroi operacionin

By | October 22, 2018

Manjani: “Tani çdo gjë varet nga ne! Ose të largojmë arrogantin, ose arroganti do na largojë ne të gjithëve! Një e nga një…”

By | July 6, 2018

Ish-ministri Manjani flet për një skandal të madh: Me Xhafajn, Rama po fsheh marrëdhëniet me Putinin!

By | June 2, 2018

Manjani: “Basha bëri mirë që tërhoqi protestuesit, mund të ndodhte çdo gjë”

By | May 26, 2018

Shoqërimi i ‘Dëshmitarit X’ nga policia, Manjani: Autogol spektakolar, tri pika që vërtetojnë se audio shpreh fakt

By | May 17, 2018

“Vettingu dështoi”, Manjani reagon ashpër pas përjashtimit të prokurores së Shkodrës

By | April 20, 2018

Manjani: “Nëse me arrestimin e Llallës hapen negociatat, atëherë me prangosjen e Ramës hyjmë në BE”

By | April 15, 2018

“Jeta e Fildezit është në rrezik”, zbardhet letra që babai i gjyqtares i dërgoi ministrit Manjani

By | September 6, 2017

Habit ish-ministri i LSI-së, ja si e shpjegon rezultatin e sondazhit të zgjedhjeve

By | June 1, 2017

Manjani: Prokuroria të nisë hetimet për policët që arrestuan Myftarajn

By | May 12, 2017

Manjani: 200 mijë shqiptarë aplikuan për lotarinë amerikane, çudi ne kemi qeverinë më të mirë

By | May 4, 2017

Manjani – Bashës: Hiq alibinë që përdoret si njollë mbi PD-në

By | May 3, 2017

Manjani i fton të gjithë në çadrën e lirisë, vetë ai ende nuk e jep shembullin

By | March 3, 2017

Intervista – Manjani: Si më shkarkuan Rama e Meta. Pashë video të ministrave me dashnoret e tyre te hoteli i Balilit

By | February 28, 2017

Manjani – Policisë: I grabitët vetë paratë në Qafë-Kashar

By | February 19, 2017

Manjani: Koalicioni me hashashin është i mbyllur!

By | February 12, 2017

Manjani: Projekti 1 miliard euro i Ramës, pastrim parash

By | February 5, 2017

Do hapen dosjet e amnistive të firmosura nga ish ministri Ylli Manjani

By | February 2, 2017

Deputetja e PS për hotelin e Balilit: ja ç’kuptim ka “Santa Quaranta”

By | February 1, 2017

Drejtori i Hetimit: Vendndodhja e Balilit dhe videot e ministrave me dashnoret

By | January 31, 2017