VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kryeministri Edi Rama

Baton-orgjia e dhimbshme e Kryeministrit të vendit tim! Nga Luan Rama

By | January 11, 2019

Kryeministri Edi Rama: Grekët na kanë ndihmuar dhe i kemi ndihmuar, por kurrë nuk u kërkuam që të ndërrojnë emrin për t’i mbajtur me bukë

By | November 3, 2016

Rama në Beograd: Integrimi, rruga që të mos jemi peng i së kaluarës

By | October 13, 2016

Kryeministri Edi Rama: Ja pse nuk anulohen HEC-et në Valbonë

By | October 4, 2016

Tiranë, u zhvillua protesta kundër importit të mbetjeve

By | October 1, 2016

Rama – Topallit: si rrije te karriget me kunjë në stadium? Dhe batutat e tjera të kryeministrit

By | September 29, 2016

Rama-Mogherinit: Nuk jeni të përgatitur të na prisni shpejt në BE

By | September 8, 2016

Reforma në Drejtësi – Rama: Do të gjykohen ata që kurrë s’janë gjykuar

By | July 26, 2016

Arritja e konsensusit, Rama: Vijat e kuqe mbetën thellësisht të kuqe

By | July 20, 2016

Edi Rama: Reforma o do votohet, o do votohet! Historia nuk ndalet me manovra në xunkth

By | July 20, 2016

Rama: Në 12:30 LiveTV pas odisesë së negociatave flet për hapat e mëtejshëm drejt 21 korrikut

By | July 19, 2016

Rama reagon ndaj reagimit të Bashës: Thirrini mendjes, çlirohuni nga frika prej Reformës

By | July 17, 2016

Rama – ambasadorit Lu: Ta them copë, lepurin në bark e ka opozita,jo ne

By | July 15, 2016

Rama – Bashës: Po ua vini kufirin tek thana SHBA-së dhe BE-së, ftoj Bashën të ulemi si dy shqiptarë

By | July 13, 2016

‘Energy Charter’, Rama zbulon premtimin e Vuçiçit për Kosovën

By | July 13, 2016

Themelim apo ndërrim emri?! – Nga Prof.dr. Eshref Ymeri

By | July 12, 2016

Intervista – Rama: Sa më ‘kushtoi’ shtrëngimi i duarve me Obamën

By | July 9, 2016

Rama për foton me Obamën: Nuk kam frikë nga drejtësia si Basha e Berisha

By | July 1, 2016

Shpërthimi në Stamboll, avioni ku udhëtonte Edi Rama ulet pa problem

By | June 29, 2016

Rama shtron darkë për Kombëtaren, merr pjesë edhe Mustafa

By | June 23, 2016

Reforma në Drejtësi – Rama: Çfarë nuk tolerojmë?

By | June 13, 2016

Shqipëria do të presë 1900 muxhahedinë më 2016

By | June 9, 2016

Reforma në Drejtësi, mbahet takimi Rama-Basha

By | June 6, 2016

Lu 60 minuta me Bashën para takimit me Ramën

By | June 6, 2016