VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Bushati

Berisha: Marrëveshja për detin, akti i fundit i tradhtisë komëtare nga Rama dhe Bushati

By | June 7, 2018

Rinis dialogu Shqipëri -Greqi, Bushati dhe Kotzias takohen në ditën e tretë. Çfarë pritet

By | January 21, 2018

Kokë më kokë mbi harta, negociatat e gjata Bushati-Kotzias në Kretë

By | November 11, 2017

Befas Kotzias tërhiqet nga akuzat: Shtypi grek e opozita u kanë fryrë tensioneve me Shqipërinë

By | November 15, 2016