VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Artur Zheji

Koronavirusi, ose mallkimi i të varfërve… Nga Artur Zheji

By | March 19, 2020

Shqiptarëve u ka ardh’ koha të shkrepin pistoletën, sepse… Nga Artur Zheji

By | February 28, 2020

Zheji: Unë kurrë s’kam folur për vajzën e ‘njerkut’ Rama, do ta padis për shpifje

By | December 20, 2019

Pse Rama tashmë është e shkuara dhe do të ikë, do apo s’do! – Nga ARTUR ZHEJI

By | May 9, 2019

Rama dhe Thaçi e “shesin” Kryeministrin e Kosovës… – Nga Artur ZHEJI

By | May 3, 2019

Artur Zheji: “Thikat” që hëngri Haradinaj në Berlin, Rama dhe Thaçi e “shesin” kryeministrin e Kosovës…

By | May 2, 2019

Ja përse do ta kërkojmë Ramën, kur të mos jetë… – Nga Artur Zheji

By | March 16, 2019

Boll Hashim me intervista, Ramush Haradinaj ka të drejtë – Nga Artur Zheji

By | February 14, 2019

Artur Zheji: Vendi po shkon në zgjedhje të parakohshme

By | January 24, 2019

“Artur Kadriu nuk diti të trashëgojë mbiemrin”, Zheji i përgjigjet Ramës: Kërkon të na varrosësh të gjithëve por s’ka vdekur akoma Meta dhe Berisha që të të lenë

By | January 13, 2019

Artur Zheji Edi Ramës: Bir kurve’! Artur Zheji kërcënon Ramën dhe i nxjerr sekretet:

By | November 25, 2018

Takimi 90 minutësh kokë më kokë, a i zbuloi Meta një kartë të fshehtë Ramës? – Nga ARTUR ZHEJI

By | November 6, 2018

Zheji: Përkulja e Kryeministrit para Trumpit, nevoja për një foto për turmat shqiptare…

By | July 14, 2018

Zheji: Kryeministri do donte t’i hidhte nga shkallët disa ministra, Rama kërkon të ikë, por si të ikë

By | July 6, 2018

Zheji: Rama i rrethuar nga peshkaqenër, kur të bjerë nga kali…

By | July 3, 2018

Artur Zheji: Shqipëria është bërë “by*hë”, Rama lëshon bajga, pordhë me rigon dhe nxjerr by*hën në ballkon

By | June 27, 2018

Atentati: 600.000 sirianë që vijnë dhe 500.000 shqiptarë që largohen… Nga Artur Zheji

By | June 21, 2018

Një milionë aplikime për në SHBA, skenar për të zbrazur vendin dhe këtu të mbeten vetëm super politikanët? – Nga Artur Zheji

By | June 1, 2018

Llalla do nxjerrë dosjet e ministrave të Ramës, nëse ky nuk nënshtrohet – Nga Artur ZHEJI

By | May 18, 2018

Artur Zheji: Adriatik Llalla do ta “groposë” Ramën me dosjet që ka ndaj tij, do ta paguajë shtrenjtë që e ngacmoi dhe i prishi qetësinë

By | May 16, 2018

Shqiptarët duan aksion opozitar, çfarë po pret Basha – Nga Artur ZHEJI

By | May 7, 2018

Artur Zheji tregon se Rama dhe Vuçiçi kanë një Këshilltar të përbashkët të lidhur me Sorosin

By | February 25, 2018

Akuza e Spartak Ngjelës: Katër demokratë humbën paratë në Qipro…

By | October 5, 2017