VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Bamir Topi

“Në marrëdhënie me Berishën gjithmonë kam ndjerë një lloj kompleksiviteti”- Bamir Topi flet për ‘sekretet’ e pathëna

By | July 21, 2019

Bamir Topi flet për Ramën: Për të kam patur tjetër mendim, por ku vë këmbën ai nuk lindin gjallesa

By | May 31, 2019

Ish-presidenti Bamir Topi prezanton librin “Nocturn” (video)

By | May 11, 2019

Tranzicioni i gjatë shqiptar – PRESIDENTI I RI – Nga EUGJEN MERLIKA

By | June 20, 2018

EMRAT – Cilët ishin deputetët socialistë, që dolën kundër shembjes së Teatrit në 2002

By | April 26, 2018

Sa vrasës si Hajredin Fuga në krye të drejtësisë këta 27 vjet nga Presidentët Sali Berisha, Rexhep Mejdani, Alfred Moisiu, Bamir Topi e Bujar Nishani ?! Nga Dritan Dema

By | March 2, 2018

Kufiri me Greqinë – Topi: Mungon transparenca, dhënia e plotfuqisë nga Presidenti, jo një akt formal (intervista)

By | February 20, 2018

Ish-presidenti Topi: AntiBashët janë të gjithë hipokritë…

By | July 21, 2017

Bamir Topi në Versus: Përplasja me Berishën nisi me Gërdecin “Lojërat e Berishes që mos të zgjidhesha President”

By | March 29, 2017

Ish Presidenti Topi: Faktet e tregojnë Visar Zhitin figurë të pastër

By | March 25, 2017

Intervista – Bamir Topi rrëfen prapaskenën: Ja ku filloi përplasja me Berishën

By | March 25, 2017

Topi- Berisha, përplasjet vazhdojnë me akuza dhe kundërakuza të ashpra

By | February 23, 2017

Bamir Topi: Asgjë në botë nuk më bashkon me Berishën, ja pse më votoi Nano për president

By | February 15, 2017

Intervista – Bamir Topi: Pse u bëra armik me Berishën dhe ‘dëshira’ që kanë palët ta harrojnë dhe fshijnë 21 janarin

By | January 14, 2017

Presidenti Bamir Topi: Vehbi Skënderi në kujtesën e kombit do të mbetet në piedestalin e vlerave njerëzore e kombëtare*

By | June 13, 2016

Bamir Topi kërkon sqarimin e lidhjeve të Flamur Nokës me UDB-në dhe dyshimet përse Berisha hoqi nga ligji i dosjeve “agjentët e huaj”

By | May 26, 2016