VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Robert Ndrenika

Diana Ndrenika ka reaguar ashpër për shembjen e Teatrit Kombëtar

By | May 22, 2020

“Çfarë pakti bëre me djallin që shkele mbi dinjitetin?”- Guljelm Radoja-Robert Ndrenikës: Për se u shite miku im?

By | July 26, 2019

Teatri – Robert Ndrenika i përgjigjet Bashës: Nëse preket 1 cm për kulla, jam gati t’i vëmë minat!

By | July 28, 2018

Luan Rama i drejtohet Robert Ndrenikës: Po sot, a është e shenjtë toka e Teatrit?

By | July 27, 2018

Ndrenika shpjegon pse ra dakord për teatër me PPP

By | June 30, 2018

Ndrenika bekon shembjen e godinës së Teatrit, “zhduken” 3 negociatorët (dokument)

By | June 29, 2018

I dhanë drogë Robert Ndrenikës! – Nga Elida Buçpapaj

By | June 20, 2018

Ndrenika – Veliajt: Mua më morën shtëpinë, Petro Koçi s’ma vari fare

By | June 14, 2018

Veliaj takohet me artistët – Ndrenika: Të kanë gënjyer ty, ne nuk na gënjen dot!

By | June 14, 2018

Shembja e Teatrit – Ndrenika në Kuvend: Me keqardhje, por këtu fillon lufta

By | June 13, 2018

Letra e hapur e artistëve: Nëse s’kemi përgjigje deri të premten…

By | June 13, 2018

Shembja e Teatrit – Kumbaro nuk shkon në Kuvend, Vokshi: Grusht shteti institucional

By | June 13, 2018

Ndrenika-Ramës: Nuk je i përjetshëm, atë që më bëre ti, nuk ma ka bërë kush

By | June 12, 2018

Artistët protestojnë përsëri kundër shembjes së Teatrit Kombëtar, Ndrenika thirrje Prokurorisë

By | June 11, 2018

Ndrenika: Do ta mbrojmë deri në fund truallin e Teatrit nga kryqëzatat

By | May 8, 2018

Kur Enveri përkulej para talentit të Robert Ndrenikës dhe Mirush Kabashit

By | April 9, 2018

Tinka Kurti ironizon artdashësit: Bërtasin ‘Rroftë Robert Ndrenika’, ne të tjerëve na harrojnë

By | April 7, 2018

Ndrenika i kërkoi takim për teatrin, presidenti Meta pret artistët

By | April 3, 2018

Grifsha Kumbaro e PS – grifsha Vokshi e PD dhe Teatri Kombëtar

By | March 28, 2018

Robert Ndrenika – Edi Ramës: Teatri yt ja pse më duket si kartolinë (video)

By | March 13, 2018

Rama nuk e lejoi të flasë, Robert Ndrenika ja si e ironizon

By | March 12, 2018

NJË KUSHTRIM PËR KULTURË! – Nga Frank Shkreli

By | February 15, 2018

VETËQEVERISJA E KOMUNITETEVE TË ARTISTËVE KRYEFJALË E PROTESTËS PËR PAVARËSI – Nga Mexhit Prençi

By | February 13, 2018

Meta i dha shtetësinë shqiptare Janullatosit, ja si reagon aktori Ndrenika

By | December 24, 2017