VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: diplomatë

Historia e Edi Ramës me diplomaten greke, Berisha: I ndiqte Shërbimi Informativ (video)

By | January 25, 2019

EMRAT – Meta dekreton ndryshimet në diplomaci, largohen 6 ambasadorë dhe emërohen 7 të tjerë

By | July 31, 2018

Pacolli: 22 ambasadorëve kosovarë nuk do t’iu vazhdohet mandati

By | January 31, 2018

CIA, ja vështirësitë e amerikanëve në rekrutimin e agjentëve, përgjime në ambasadat shqiptare në Romë e Paris

By | January 28, 2018

Trumpi thyen traditën e darkës së Ramazanit në Shtëpinë së Bardhë

By | June 26, 2017

HOROSKOPI 17 TETOR 2016

By | October 17, 2016

Nishani: Ekziston pajisja e përgjimit – cënon sigurinë kombëtare (video)

By | May 16, 2016