VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ERDOGAN

Trump, trysni presidentit Erdogan për sistemin rus të raketave

By | November 14, 2019

Megjithë kritikat, Trump i vendosur të takohet me homologun turk

By | November 11, 2019

Pence: SHBA-Turqi bien dakort për armëpushim në Siri

By | October 17, 2019

Takimi me Vuçiç – Çfarë fshihet pas interesimit të madh të Erdoganit për Serbinë?

By | October 9, 2019

Erdogan vizitë në Serbi, çel punimet për projektin 3 miliard euro

By | August 16, 2019

Mediat greke shpërndajnë lajmin e rrejshëm se Erdogani ka vdekur

By | July 23, 2019

Rama vizitë në Turqi, takon presidentin turk

By | July 18, 2019

Stamboll, presidenti Meta pritet në takim nga presidenti Erdoğan

By | May 4, 2019

Trumpi dhe Erdogani zhvillojnë bisedë telefonike

By | April 30, 2019

Erdogan: Vdekja e Khashoggit ishte brutalisht e planifikuar

By | October 23, 2018

NDESHJA MES DY SULLTANЁVE – Nga FRANCO VENTURINI – Pёrktheu nga italishtja Eugjen Merlika

By | August 17, 2018

Trumpi rrit tarifat ndaj Turqisë, bie më tej lira turke

By | August 10, 2018

Erdogani do të vizitojë Gjermaninë në shtator

By | August 7, 2018

Rritja e ndikimit të Turqisë në Ballkan

By | July 26, 2018

Turqia i jep fund gjendjes së jashtëzakonshme

By | July 19, 2018

Përditshmëri të politikës shqiptare – Opinion nga Nue Oroshi

By | July 15, 2018

Turqia dhe aleanca e NATO-s

By | July 11, 2018

Erdogani emëron dhëndrin ministër të financave

By | July 10, 2018

Erdogan prezanton kabinetin e parë të sistemit presidencial të përbërë nga 16 ministra

By | July 10, 2018

Turqia bart disa kompetenca te presidenti

By | July 4, 2018

Rivali i Erdoganit e pranon humbjen

By | June 25, 2018

Rama, Ivanov dhe liderë të tjerë botërorë urojnë presidentin Erdogan për suksesin në zgjedhje

By | June 24, 2018

Turqia voton

By | June 24, 2018

Në kulmin e kërcënimeve me Putinin, Trumpi telefonon Erdoganin, ja për çfarë u pajtuan

By | April 12, 2018