VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Berisha

Angli-Kosovë 5-3. Dardanët treguan klas të lartë

By | September 10, 2019

“Në marrëdhënie me Berishën gjithmonë kam ndjerë një lloj kompleksiviteti”- Bamir Topi flet për ‘sekretet’ e pathëna

By | July 21, 2019

Spiropali: Berisha, Basha dhe Kryemadhi po i thonë burgut hapu

By | May 24, 2019

Këto ditë fillon arrestimi i të inkriminuarve që kanë lidhje me politikën e lartë – Nga SPARTAK NGJELA

By | April 7, 2018

Debati i fortë – Gazetari: Je hjeksi i Azem Hajdarit, Berisha: S’ke karakter e moral

By | February 27, 2018

Nga mrekullitë, te gafa e rëndë – Mediat italiane nuk ia falin Berishës

By | February 23, 2018

Ngjela: “SHBA dhe ambasadori Lu pritet që të bëjnë deklarata edhe më të rënda!” (video)

By | October 3, 2017

Kërkesa për dorëheqjen e Bashës, reagon për herë të parë Berisha

By | June 28, 2017

Rama i jep ultimatum Berishës: Ja pse do ta prish marrëveshjen…

By | May 24, 2017

Rrëfen negociatori: Si u arrit pakti Nano-Berisha më 2002, Rama tentoi ta prishte

By | April 6, 2017

Spahiu: Takimi im besa-besë me Sali Berishën – 4 vjet pasi kërkoi arrestimin e tij

By | March 1, 2017

“Këta janë tre ministrat që janë filmuar me dashnoret te hoteli i Balilit”

By | February 28, 2017

Artur Zheji mbron Sali Berishën: E turpshme, të gjithë ish miqtë janë mbledhur e po bëjnë gjueti shtrigash ndaj tij

By | January 19, 2017

Intervista – Sali Berisha: Çfarë di unë për zhdukjen e Remzi Hoxhës

By | December 1, 2016

Berisha: Të mos largohemi nga sheshi dy javë rresht, kështu e rrëzojmë Ramën

By | October 29, 2016

Rama – Hajdarmatajt: Ish kryeministrit nga gryka e Valbonës dha leje për 11 HEC-e. Ja çfarë duhet t’ju thuash tropojanëve

By | October 27, 2016

Intervista – Brozi: Saliu më ’95 donte të më vriste. Prokurorë e gjykatës, shërbëtorë të Berishës. Rama të mbajë fjalën për “21 janarin”

By | October 17, 2016

Berisha: “Në Tiranë ka hyrë ‘Krokodili’, droga me benzinë që të kalb organet e trupit”

By | October 12, 2016

Ngjela: “Në venat politike të Sali Berishës filloi të qarkullojë hapur gjaku antiamerikan hoxhisto-punist”

By | October 6, 2016

Oficeri Dixhital – Berishës: Në zyrën e Tahirit janë filmuar video më të fëlliqura se të Shukri Xhelilit

By | June 2, 2016

Bamir Topi kërkon sqarimin e lidhjeve të Flamur Nokës me UDB-në dhe dyshimet përse Berisha hoqi nga ligji i dosjeve “agjentët e huaj”

By | May 26, 2016

Shkatërrohet dhoma e spitalit ku punoi Berisha si kardiolog

By | May 7, 2016

Ema Andrea pati një fjalë për Berishën

By | April 25, 2016

Ambasadori Lu shkon tek zyra e ish-kryeministrit pas deklaratës skandaloze të Berishës për armatosje,

By | April 22, 2016