VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: njohjen reciproke

Dokumenti i Senatit Amerikan: Finalja Kosovë-Serbi duhet mbyllet me njohje reciproke, SHBA duhet të mbështesë ushtrinë e Kosovës

By | July 2, 2020

Zëri i Amerikës – Pompeo: Njohja reciproke në bazë të normalizimit të marrëdhënieve Serbi – Kosovë

By | August 21, 2019

Kujdes me “asociacionin” dhe ish “modelin gjermano-gjerman” në bisedimet finale Kosovë-Serbi! – Nga AGRON SHABANI

By | June 22, 2019

Shtëpia e Bardhë, thirrje Kosovës e Serbisë për njohje reciproke

By | June 11, 2019

Haradinaj pret zyrtaren nga Washingtoni – flet kundër ndarjes së Kosovës

By | May 28, 2019

Haradinaj: Ndryshimi i kufijve në Ballkan, agjendë e presidentit rus Vladimir Putin

By | February 26, 2019

Pompeo: Normalizimi gjithpërfshirës i marrëdhënieve me Serbinë, me njohjen reciproke si pjesë qëndrore të tyre

By | February 17, 2019