VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Presidenti i Shqipërisë

Një leksion kanadez për Komandantin e Përgjithshëm të Ushtrisë Shqiptare – Nga Taulant Dedja

By | April 25, 2020

Meta: “Do të shkoj vet në Komisionin e Venecias për të shpjeguar grushtin e shtetit nga shumica socialiste”

By | February 17, 2020

Qeveria ishte tallur me paralajmërimet për tërmet, a do të mbajë dikush përgjegjësi?

By | November 30, 2019

AA – Meta: “Anulimi i zgjedhjeve vendore, për të shmangur një proces jodemokratik”

By | September 9, 2019

Fox News: Soros akuzohet nga presidenti i Shqipërisë për “komplot”

By | July 2, 2019

Ceremoni ushtarake për 10-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO

By | March 29, 2019

Presidentja kroate mesazh në Tiranë: Pastroni detin, mjedisi çështje kryesore për integrimin

By | July 18, 2018

Meta pret këngëtarin italian: Ka frymëzuar shqiptarët për demokraci e shpresë!

By | January 15, 2018

Reagim i SHSHA-së në Çikago: Pse presidenti i Shqipërisë nuk e nderoi me mirënjohje arbëreshin Joe DioGuardi?

By | June 22, 2017

Nishani mesazh urimi për 9-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

By | February 17, 2017

Nishani për sulmet terroriste: Shqipëria solidarizohet me Turqinë

By | December 22, 2016

Nishani i sëmurë, ja si e ndihmon Erdogani të ngjitet në shkallë

By | December 22, 2016

Presidenti Nishani takohet me Kryeministrin e Turqisë

By | December 21, 2016

Presidenti i Shqipërisë dekreton datën e zgjedhjeve

By | December 5, 2016

Në Shqipëri me disa aktivitete shënohet Dita e Flamurit dhe Pavarësisë

By | November 28, 2016

Presidenti Nishani në dekorimin e 38 Martirëve të Kishës Katolike: Shteti shqiptar ju kërkon sinqerisht dhe përunjësisht: Ndjesë!

By | November 10, 2016

Thaçi: Bashkëpunimi Kosovë – Shqipëri udhëhiqet nga qasja vëllazërore

By | October 3, 2016

Christopher R. Hill nderohet si ambasadori i parë në Shqipërinë demokratike

By | October 1, 2016

Presidenti Nishani nderon në Nju Jork një numër shqiptaro-amerikanësh

By | September 24, 2016

Nishani: Kriza e refugjatëve e bën të domosdoshëm bashkëpunimin

By | September 20, 2016

Ish-e persekutuara politike Ajtanga Lubonja i kërkon ndihmë Ambasadorit Lu dhe krerëve të shtetit shqiptar

By | July 7, 2016

Organizata e Gruas Shqiptare-Amerikane “Hope & Peace” kërkesë Presidentin Nishani për miratimin e Çmimit “Musine Kokalari”

By | June 30, 2016

Nishani mesazh ngushëllimi Erdoganit për sulmin terrorist në Stamboll

By | June 29, 2016

Nishani nderon atdhetarët e shquar Binak Alia, Ali Ibra, Cafo beg Ulqini

By | April 21, 2016