VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ndarja e Kosovës

Intervista – Haradinaj: Zgjedhjet të mbahen brenda dy muajve

By | July 22, 2019

Andi Bejtja: “Zaev i tha të gjitha se kush e dëshiron ndarjen e Kosovës”

By | July 10, 2019

Pas Samitit të Berlinit, radhën e ka populli i Kosovës! – Nga Florim Zeqa

By | May 8, 2019

Kurthi serb për Tiranën – Nga JANUSZ BUGAJSKI*

By | April 7, 2019

The Times: Serbia në BE vetëm po njohu pavarësinë e Kosovës

By | February 10, 2019

Rusia dhe ndarja e Kosovës (II) – Nga Shaqir Vukaj

By | February 7, 2019

Kreu i Kishës Ortodokse Serbe: Ndarja e Kosovës s’është zgjidhje

By | February 6, 2019

KOMANDANTË DHE DEPUTETË TË PDK-së, MË KEND JENI, ME DREQIN APO ME KOSOVËN?! – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | August 30, 2018

Analisti amerikan flet hapur për rrezikun: Ndarja e Kosovës ndihmon Rusinë, shkakton probleme në Ballkan

By | August 21, 2018

Intervista – Daniel Serwer: SHBA do t’i thotë jo ndryshimit të kufijve

By | August 15, 2018

Qosja: Ata që janë kundër shkëmbimit të territoreve dhe korrigjimit të kufirit, po ia dhurojnë Serbisë Luginën e Preshevës

By | August 6, 2018

Serbia lobon që ndarja e Kosovës të futet në axhendën e dialogut mes dy vendeve

By | June 25, 2018

Deputeti gjerman: Ndarja e Kosovës do të shkaktonte kaos në rajon dhe më gjerë

By | June 25, 2018

Gazeta britanike ngre alarmin: Kohët e fundit janë shtuar diskutimet për ndarjen e Kosovës

By | February 16, 2018

Historiani serb po kërkon që me Kushtetutën e Serbisë të shpallet ‘okupimi i Kosovës’

By | June 7, 2017