VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: korrigjimi i kufijve

“HAJMALIA” MAGJIKE E BATON HAXHIUT PËR BERAT BUZHALËN – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | July 18, 2020

Vuçiçi: I kam thënë Pendarovskit: mos fol për Kosovën!

By | May 16, 2020

Lajcak e rikthekson me forcë qëndrimin kundër shkëmbimit të territoreve

By | May 11, 2020

Mustafaj: Idetë për shkëmbim territoresh i kanë ardhur çdo ministri të Jashtëm nga Serbia. I përfill vetëm Thaçi dhe Rama

By | May 10, 2019

Intervista – Williams: SHBA duhet të luajë rol për zhbllokimin e negociatave Kosovë-Serbi

By | May 9, 2019

Serwer-Thaçit: Mos e shitni sovranitetin për një tas me qull apo një festë në Shtëpinë e Bardhë

By | March 6, 2019

Ish Presidenti Sejdiu për “korrigjimin e kufijve”: Serbia nuk fal asgjë, vetëm grabit

By | February 26, 2019

Thaçi: Pa marrëveshjen Kosovë-Serbi, mund të destabilizohet mbarë rajoni

By | February 20, 2019

Gazeta serbe: Pesë skenarët për zgjidhjen e çështjes së Kosovës

By | February 10, 2019

Serwer: “Shkëmbimi i territoreve Kosovë-Serbi nuk është më si opsion”

By | January 9, 2019

IFIMES – Thaçi e Rama “përfaqësojnë shtyllën e krimit politik në këtë pjesë të rajonit” (shqip dhe anglisht)

By | October 6, 2018