VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Berat Buzhala

“HAJMALIA” MAGJIKE E BATON HAXHIUT PËR BERAT BUZHALËN – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | July 18, 2020

(Video) Intervista e plotë e Grenellit dhënë të premten Berat Buzhalës

By | March 30, 2020

Kosovë: Dënohet gjerësisht një tentim sulmi ndaj gazetarit Berat Buzhala

By | March 23, 2020

Tek e fundit, le të shkojmë në zgjedhje – Nga Berat Buzhala

By | December 26, 2019

Atë çfarë Erdogan e bëri pas “puçit”, Edi po e bën pas tërmetit – Nga Berat Buzhala

By | December 1, 2019

Albin Kurti kryeministër, çdo skenar tjetër e çon vendin në dhunë – Nga Berat Buzhala

By | October 7, 2019

Drama në Berlin, kush çfarë i tha kujt (dhe Baton Haxhiu über alles) – Nga Berat Buzhala

By | May 2, 2019

Tani ia vlen ta mbështesim Albin Kurtin – Nga BERAT BUZHALA

By | April 8, 2019

Berat Buzhala: Ndryshimi i kufijve kthen Rusinë në Ballkan, Vuçiç një fundërrinë nacionaliste, kush i beson është naiv

By | November 30, 2018

Berat Buzhala: Thaçi është i shantazhuar prej gjykatës speciale, prandaj kërkon të ndryshojë kufijtë e Kosovës

By | November 30, 2018

“NJERIU INTELIGJENT” MILAZIM KRASNIQI THIRRET NË TË KALUEMEN E KOMPROMISEVE TË Dr. IBRAHIM RUGOVËS – Nga Bardh M. Nengurra

By | August 7, 2017

Nishani: Nëse zgjedhjet bëhen pa opozitën, Kushtetuta nuk do i njohë institucionet

By | May 12, 2017

Berat Buzhalës jam ka i kthej përgjigje në fundjavë Nga Elida Buçpapaj

By | April 6, 2017

Buzhala: “Rama ka nuhatur rrezikun, miqve iu ha kokat, të fortëve iu puth duart”

By | March 20, 2017

Berati i Buzhalës le t’i largojë kriminelat nga Kosova e pastaj t’i shesë dëngla shtetit amë… Nga Elida Buçpapaj

By | February 26, 2017

Berat Buzhala birit të Enver Hoxhës: Je pleh njeri, babai yt një prej kafshëve më të egra

By | January 1, 2017

Pas intervistës së Ramës në Klan Kosova – reagime të Berat Buzhalës, Arbana Xharrës dhe të tjerëve

By | October 28, 2016

Horri kosovar Berat Buzhala Nga Kastriot Myftaraj

By | August 28, 2016

Turqia kërkon ndëshkimin e gazetarit në Kosovë për shkak të komenteve në facebook

By | July 26, 2016

Harasani dhe Buzhala sherr online: Idiot dhe hajdut 27 karatësh!

By | December 15, 2015

Andis Harasani-Berat Buzhalës: Je një idiot 27 karatësh

By | December 15, 2015

EULEX pyet Buzhalën e Lushtakun si të dyshuar se ndihmuan arratisjen e Grupit të Drenicës

By | October 30, 2015