VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shkëmbimi i territoreve

Kurti dhe Xhaferoviq: Shkëmbimi i territoreve mes Kosovës dhe Serbisë, i rrezikshëm

By | May 23, 2020

Grenell: Shkëmbimi i territoreve Kosovë – Serbi, nuk është një opsion

By | March 28, 2020

Intervista – Joseph: Zgjedhjet në Kosovë janë edhe referendum

By | August 7, 2019

Christopher Hill: Shkëmbimi i territoreve nuk është zgjidhje, Europa të merret me problemin

By | May 27, 2019

Express: Edi Rama flet për tokën e Kosovës sikur për stepat ruse

By | March 21, 2019

Deputeti i LDK-së: Zyrtarët amerikanë e korrigjuan Thaçin, hoqi dorë nga shkëmbimi i territoreve

By | March 1, 2019