VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Andi Bejtja

Andi Bejtja: “Zaev i tha të gjitha se kush e dëshiron ndarjen e Kosovës”

By | July 10, 2019

Shpërthen gazetari Andi Bejtja: Baton Haxhiu duhet shpallur non grata në Shqipëri

By | June 28, 2019

S’pashë jorgan a batanije para Skënderbeut, vetëm një monitor – Nga Andi BEJTJA

By | September 1, 2017

Intervista e Presidentit George W. Bush me rastin e vizitës së tij historike në Shqipëri (teksti i zbardhur dhe video)

By | June 10, 2017

Bejtja: “Dëshira e pazakontë e Ramës, që opozita të mos marrë pjesë në zgjedhje”

By | May 4, 2017

Pikantet e javës: Ja 14 gazetarët pasanikë në Shqipëri, nga Fevziu te Peza

By | January 28, 2017

Andi Bejtja: Ja pse më hoqën nga televizoni Klan (video)

By | December 22, 2015

Që kryeministri i ardhshëm të mos jetë aksident! – Nga ANDI BEJTJA*

By | December 3, 2015

Policia, kontroll në kufi gazetarëve të Agon Channel

By | August 12, 2015