VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kufijtë ekzistues

Partitë politike: Ndryshimi i kufirit, ide që nuk negociohet

By | September 21, 2019

Haradinaj i kundërpërgjigjet Kryeministres serbe: Pretendimet territoriale e kanë bllokuar dialogun, jo taksa

By | August 16, 2019

Intervista – Haradinaj: Zgjedhjet të mbahen brenda dy muajve

By | July 22, 2019

Jehona e vizitës së presidentit francez në Beograd

By | July 16, 2019

Brnabiq i reagon Haradinajt për njohjen reciproke: Ne jemi në OKB, s’kemi nevojë të na njohë Kosova

By | July 5, 2019

Kujdes me “asociacionin” dhe ish “modelin gjermano-gjerman” në bisedimet finale Kosovë-Serbi! – Nga AGRON SHABANI

By | June 22, 2019

Haradinaj pret zyrtaren nga Washingtoni – flet kundër ndarjes së Kosovës

By | May 28, 2019

Haradinaj: Vuçiq, reflekto!

By | May 24, 2019

Haradinaj me ambasadorin francez dhe atë gjerman – Njohja nga Serbia veç në kufijtë ekzistues

By | May 24, 2019

Intervista – Phillips: 20 vjet pas ndërhyrjes së Natos, koha që dialogu Prishtinë-Beograd të përmbyllet

By | March 30, 2019

Haradinaj pas takimit me Nënsekretarin amerikan: Jam i gatshëm të diskutojmë për tregtinë e lirë

By | March 9, 2019

Veseli: Të gjitha qeveritë bien por jo të largohen amerikanët nga Kosova

By | March 4, 2019

Haradinaj: Thaçi të mos mendojë se mund ta mashtrojë më Kosovën

By | March 3, 2019

Haradinaj njofton në rrjetet sociale për takimin me amerikanët – nuk ka lëvizur për taksën

By | February 27, 2019

Ahmeti: Askush në Bruksel nuk e ka përmendur idenë e korrigjimit të kufijve

By | February 21, 2019

U mbajt parada ushtarake për nder të Ditës së Pavarësisë së Kosovës

By | February 17, 2019

Zëri i Amerikës: Kosova shënon përvjetorin e pavarësisë

By | February 17, 2019