VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shkëmbim territoresh

Zaevi zbulon planet e Thaçit dhe Vuçiçit për ndarjen e Kosovës – Haradinaj thotë se sovranitetin, integritetin dhe paprekshmërinë e Kosovës do ta mbrojmë me çdo çmim

By | July 10, 2019

Eliot Engel kundër ndryshimit të kufijve në Ballkan

By | July 4, 2019

Weber: Shpresoj që në Berlin ideja për shkëmbim territoresh ka vdekur

By | April 30, 2019

Sfidat e Konsolidimit të Demokracisë Shqiptare – Nga Dr. Elez Biberaj Drejtor i Drejtorisë së Euroazisë Zëri i Amerikës

By | April 6, 2019

Haradinaj: Bisedimet dolën nga binarët me diskutimet për shkëmbim territoresh

By | March 13, 2019

Haradinaj ia kujton Thaçit se Kushtetuesja deri tash rrëzoi dy presidentë

By | February 13, 2019

The Times: Serbia në BE vetëm po njohu pavarësinë e Kosovës

By | February 10, 2019

Rusia dhe ndarja e Kosovës – Nga Shaqir Vukaj

By | February 6, 2019

Gjukanoviq: Bisedimet për territore, me efekt domino për rajonin

By | November 14, 2018

Haradinaj-Thaçit: Të shkarkojmë nëse bisedon për shkëmbim territoresh

By | November 13, 2018

LUTJE PËR PRESIDENTIN DONALD JOHN TRUMP – Nga HYSEN IBRAHIMI

By | October 31, 2018

Joseph: Shkëmbimi i territoreve mund të sjellë pasoja serioze në Ballkan

By | September 13, 2018

Intervista – Ron Johnson: U takon njerëzve e udhëheqësve të Kosovës dhe njerëzve e udhëheqësve të Serbisë që përfundimisht të gjejnë zgjidhje

By | September 10, 2018

Johnson: T’u japim hapësirë Kosovës dhe Serbisë të arrijnë marrëveshje

By | September 10, 2018

Kryetari i Komunës së Preshevës: Me Kosovën, por pa shkëmbim territoresh

By | September 2, 2018

A KA NDONJË PATRIOT NË PDK, APO TË GJITHË JENI SI HASHIM THAÇI? – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | September 2, 2018

Bolton: Ne nuk përjashtojmë korrigjimet territoriale, jemi gati të ndihmojmë nga distanca apo nga afër

By | August 24, 2018

Bolton: SHBA s’do të përfshihet në shkëmbimin e territorit mes Kosovës dhe Serbisë

By | August 24, 2018

VATRA, E SHQETËSUAR PËR RETORIKËN E KORRIGJIMIT, NDRYSHIMIT APO KËMBIMIT TË TERRITOREVE KOSOVË-SERBI

By | August 16, 2018

Intervista, Zëri i Amerikës – Kurti: Bisedimet për territore janë më afër luftës se sa paqes

By | August 13, 2018

“Newsweek”: Serbia ka punuar në heshtje për një shkëmbim territoresh me Kosovën

By | August 9, 2018

Lojë e re me kufijtë! A po hapet “kutia e Pandorës” në Ballkan? Ja çfarë shkruan shtypi gjerman për Kosovën

By | August 8, 2018

DASH: Është koha që Kosova dhe Serbia të jenë fleksibël

By | August 3, 2018

Intervista, Zëri i Amerikës – Hoti: Nuk është koha për ndarje e shkëmbim territoresh

By | August 3, 2018