VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ISIS

Florian Qehaja: Angazhim gjithëpërfshirës kundër ekstremizmit të dhunshëm

By | July 12, 2015

SHBA, nismë për të luftuar ISIS me mediat sociale

By | July 9, 2015

Obama: lufta kundër ISIS, një “fushatë afatgjatë”

By | July 7, 2015

Vritet në Siri kikboksieri kosovar, dy herë Kampion Bote, Valdet Gashi

By | July 6, 2015

Roger Wicker: ISIS duhet të mposhtet ushtarakisht

By | July 6, 2015

Cameron: BBC, mos thoni më Shteti Islamik – Është regjim barbar e mizor, mos e ngatërroni me religjionin

By | June 29, 2015

Shqiptari hero i kurdëve, vdiq në luftën kundër ISIS

By | June 27, 2015

ISIS RIMERR QYTETIN E KOBANËS

By | June 25, 2015

Kalaja e Irbilit dhe përpjekjet për restaurimin e saj

By | June 22, 2015

REAGON NË TWITTER AMBASADA AMERIKANE PAS KERCËNIMEVE TË ISSIS DHE QAZIM SEJDINIT KUNDËR GAZETARËVE

By | June 18, 2015

NEW YORK TIMES: GAZETARJA SHQIPTARE KËRCËNOHET NGA ISIS

By | June 5, 2015

ISIS KËRCËNON NË SHQIP BALLKANIN – SHQIPËRINË DHE KOSOVËN

By | June 5, 2015