VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: BBC

BBC: Rritja e futbollit të Kosovës falë të shkëlqyerit Fadil Vokrri

By | September 9, 2019

BBC: SHBA, dy murgesha vodhën 500 mijë dollarë për të luajtur bixhoz

By | December 11, 2018

BBC News: Hard Talk: Kryeministri i Kosovës kategorik kundër “shkëmbimit të territoreve”!

By | March 1, 2018

Me gazetarët e BBC në dokumentarin për të zhdukurit nga komunizmi! Nga Mimoza Dajçi

By | February 17, 2018

Çfarë shkruan BBC për vrasjen e Oliver Ivanoviç?

By | January 16, 2018

Presidenti Obama: ‘Ballkanizimi i shoqërisë’: Ja pse duhet ta lexoni këtë mesazh

By | December 27, 2017

BBC jep alarmin: Kontrollin e drogës në Britani e kanë bandat shqiptare

By | June 29, 2017

Anjeza Shahini do të prezantojë Eurovisionin live në BBC

By | May 4, 2017

Dokument: Mit’hat Frashëri në një intervistë për BBC në Londër

By | February 8, 2017

BBC: Tmerri Alep – Kapadaillëku i Asadit, strategjia e Moskës dhe ç’pritet nga TrumpI

By | December 15, 2016

Reportazh i BBC: Shqipëria është prodhuesi më i madh i kanabisit në Evropë

By | November 29, 2016

BBC: Hashim Thaçi figurë kontroverse

By | March 1, 2016

Zyrtari amerikan thotë se Putin është i pasur dhe i korruptuar

By | January 26, 2016

Nëse tregoheni racist në Facebook, mund ta pësoni keq

By | December 2, 2015

David Beckham do të shëtitë botën në dokumentarin e ri

By | October 28, 2015

Ish-gazetarja e BBC-së Jacky Sutton gjendet e varur në tualetin e aeroportit të Stambollit

By | October 19, 2015

Mediat e huaja komentojnë kualifikimin historik të Shqipërisë

By | October 12, 2015

Edward Snowden për BBC: Celularët tanë nën kontroll – jam gati të kthehem në SHBA edhe sikur të bëj burg

By | October 6, 2015

Sekretari i Nobel-it shpreh keqardhjen për Çmimin e Paqes dhënë Presidentit Obama

By | September 19, 2015

Humanizmi i policit preshevar që ka pushtua mediat ndërkombëtare (foto)

By | September 10, 2015

Lojë kompjuterike për të përmirësuar cilësinë e jetës së pacientëve me skizofreni

By | August 3, 2015

Obama në Kenia – ‘Ka një arsye për se unë quhem Barack Hussein Obama

By | July 25, 2015

Rusi – Nuk ka ndjekje penale kundër rekrutes së ISIS-it

By | July 24, 2015

Britani: U gjetën fragmente të një Kurani shumë të vjetër

By | July 22, 2015