VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kombet e Bashkuara

Ambasadorja e SHBA-së në Kanada nominohet për ambasadore në OKB

By | February 23, 2019

Kosovë Dardane, URIME PËR 11-VJETORIN E PAVARËSISË! – Prof.Dr. Mehdi HYSENI

By | February 18, 2019

Heather Nauert tërhiqet nga shqyrtimi i ofertës për ambasadore në OKB

By | February 17, 2019

Pompeo vë në pikëpyetje rendin e tanishëm botëror

By | December 4, 2018

Nikky Haley emërohet ambasadore në OKB

By | November 23, 2016

Problemi i Sirisë kthehet në pikën zero

By | September 20, 2016

Agonia e Srebrenicës – 21 vjet pas

By | July 11, 2016

Gjermania: Serbia nuk pranohet në BE, nëse Kosova nuk bëhet anëtare në Kombet e Bashkuara

By | June 13, 2016

Ambasada Amerikane e uron Kosovën për pranim në UEFA

By | May 3, 2016

Fuqitë e NATO-s e akuzojnë Rusinë për krime lufte në Siri

By | February 16, 2016

Kerry-Lavrovit: Ndalni sulmet në Siri

By | February 4, 2016

OKB del me vendim në favor të Assanges

By | February 4, 2016

OKB: Trupat evropiane abuzuan me fëmijët afrikanë

By | January 29, 2016

Vuçiçi e falënderoi Putinin për mbështetjen e Serbisë

By | October 29, 2015

120 000 njerëz të zhvendosur nga Siria këtë muaj

By | October 27, 2015

11 Tetori – Dita Ndërkombëtare e Vajzave

By | October 11, 2015

Serbia e Rusia të zemëruara – pse Presidenti Obama e fton Kosovën në OKB

By | September 30, 2015

Serbia – notë proteste OKB-së për Kosovën

By | September 30, 2015

OKB dhe SHBA e dënojnë vrasjen e fëmijës palestinez

By | August 1, 2015

Bota përshëndet marrëveshjen bërthamore me Iranin

By | July 14, 2015

Roger Wicker: ISIS duhet të mposhtet ushtarakisht

By | July 6, 2015

Ambasadorja Powell: Rezolutë për Srebrenicën

By | July 2, 2015

Rusia: Rezoluta për Srebrenicën, “përçarëse”

By | July 1, 2015

SERBIA KA MARRË TEKSTIN E PROJEKTREZOLUTËS PËR SREBRENICËN NGA BRITANIA

By | June 14, 2015