VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: presidenti turk

Partia e Erdoganit humb Ankaranë në zgjedhjet lokale

By | April 1, 2019

Erdogan: Masakra në Zelandën e Re nuk ka lidhje me krishtërimin

By | March 20, 2019

Zëri i Amerikës: SHBA, Turqia dhe çështja e Sirisë

By | January 9, 2019

Presidentët Trump, Erdogan koordinojnë tërheqjen e trupave amerikane nga Siria

By | December 24, 2018

Erdoğan: Hapja historike e aeroportit është simbol i suksesit gjatë 95 viteve

By | October 29, 2018

Vazhdojnë paqartësitë dhe debatet për vrasjen e Khashoggit

By | October 22, 2018

Aeroporti i ri i Stambollit do të jetë margaritari i Turqisë

By | June 12, 2018

Erdogani kritikon ashpër një grup personalitetesh franceze

By | May 8, 2018

Erdogani njofton mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme në Turqi

By | April 18, 2018

Intervista e plotë: Haradinaj: Deportimi i shtetasve turq – ishte një lloj vjedhje e njerëzve nga Kosova

By | April 3, 2018

Partneriteti ekonomik Kosovë – Turqi, i luhatur nga politika

By | April 3, 2018

Erdogan takohet me Papën në Vatikan

By | February 5, 2018

Erdogani viziton sot Papa Françekun në Vatikan

By | February 5, 2018

Turqia dhe sfidat e Erdoganit me Perëndimin

By | January 6, 2018

Erdogani mbërrin në Beograd, në aeroport u prit nga Vuçiçi dhe Bërnabiçi

By | October 10, 2017

Erdogani nis strategjinë për Turqinë pas fitores në referendum

By | April 17, 2017

Erdogani – turqve: Bëni pesë fëmijë, jo tre. Ju jeni e ardhmja e Europës

By | March 18, 2017

Erdogan fajëson Holandën për Masakrën e Srebrenicës

By | March 14, 2017

Mozambiku, gjiganti i së ardhmes në sektorin e gazit natyror

By | January 24, 2017

Erdogani: Rrjeti i Gulenit pas vrasjes së ambasadorit rus

By | December 21, 2016

Erdogani i telefonon Putinit pas vrasjes së ambasadorit

By | December 19, 2016

Athina, në “luftë” pas deklaratës së Erdoganit. “Greqia na mori ishujt”

By | October 1, 2016

Erdogani thotë se kufiri me Sirinë është pastruar nga militantët

By | September 2, 2016

Erdogani kur festonte me ‘puçistët’ Gulen dhe Hakan Shukur…

By | August 13, 2016