VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ISIS

Rrëfimi i një shqiptari, terrorist i penduar: Si shkova dhe çfarë pashë tek ISIS (video)

By | November 19, 2015

Ish-pengu i ISIS: Ju tregoj se nga çfarë frikësohen më shumë terroristët

By | November 19, 2015

Arbana Xharra: Kosova në listë të zezë, mos pritni liberalizim në 2016

By | November 19, 2015

Albright: Jam shumë e shqetësuar ndaj thirrjeve për të mbyllur dyert ndaj refugjatëve – Armiku ynë, ISIS ka një plan

By | November 19, 2015

Ministri i Jashtëm Britanik në Tiranë: Rusia sulmon opozitën siriane, jo ISIS-in

By | November 18, 2015

The Washington Post: ISIS-i ka hyrë në Ballkan

By | November 9, 2015

ISIS merr pësipër sulmin ndaj avionit me 224 udhëtarë, Kajro e përgënjeshtron

By | October 31, 2015

Assadi blenë rrymën nga ISIS

By | October 20, 2015

Raporti i FBI: Lidhjet e Ardit Ferizit me ISIS-in (Dokument)

By | October 20, 2015

Malajzi:Arrestohet një shtetas i Kosovës për bashkëpunim me ISIS-in

By | October 16, 2015

Flasin familjarët e hakerit Ardit Ferizi: Nuk jemi ISIS

By | October 16, 2015

Serbia gjenocidale si ‘ISIS-i’, jo Kosova paqësore – Nga Prof. Dr. MEHDI HYSENI

By | October 7, 2015

Zvicër: Kush propagandon në internet video të «Shtetit Islamik» ndiqet penalisht

By | October 5, 2015

Putin: ISIS-i ka në plan qytetet e shenjta si Meka, Medina dhe Jeruzalemi

By | September 16, 2015

Papa: Kujdes jemi në rrezik nga infiltrimi i ISIS përmes fluksit të refugjatëve

By | September 15, 2015

Isis kërcënon e kërkon kokën e gjeneralit Haftar: “Libia toka e xhihadit dhe emigracionit”

By | August 24, 2015

Vajzat e Diellit, njësia ushtarake me vajza që lufton ISIS

By | August 19, 2015

ISIS thirrje për të marrë Stambollin

By | August 18, 2015

Prapë paska hangër Ernest Luma – Nga Milaim ZEKA

By | August 7, 2015

Erdogan – Veprimet e ISIS-it, asnjë lidhje me fenë, moralin, ndërgjegjen, kulturën e Turqisë

By | July 31, 2015

SHBA dhe Turqia do spastrojnë veriun e Sirisë nga ISIS

By | July 28, 2015

Rusi – Nuk ka ndjekje penale kundër rekrutes së ISIS-it

By | July 24, 2015

Erdogan – Bombardimet ajrore janë vetëm hapi i parë kundër ISIS-it

By | July 24, 2015