VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Barak Obama

Sondazhi, Michelle Obama gruaja më e admiruar në botë

By | December 27, 2018

Shtohet retorika, tri ditë para zgjedhjeve për në Kongresin amerikan

By | November 3, 2018

Obama, thirrje studentëve që të votojnë në zgjedhjet e mesmandatit

By | September 7, 2018

Trumpi komenton për Senatorin McCain

By | August 28, 2018

SHBA, McCain nderohet me ceremoni në Arizona dhe Uashington

By | August 27, 2018

Amerikanët: Obama, presidenti më i mirë

By | July 12, 2018

Më 2 maj 2011 u vra Osama bin Laden, udhëheqësi i rrjetit terrorist të Al Kaidës

By | May 2, 2018

SHBA, Rusia dhe Traktati i ri START

By | February 5, 2018

Sondazhi: Obama dhe Clinton, më të admiruarit e vitit

By | December 28, 2017

PASOJAT E TËRHEQJES AMERIKANE NGA ROLI NDËRKOMBËTAR – Nga Frank Shkreli

By | January 4, 2017

Obama një president idealist, në një realitet të ashpër

By | December 28, 2016

Obama nderon me medaljen më të lartë civile 21 amerikanë

By | November 23, 2016

Takim i tensionuar Obama-Trump, çfarë zbulon gjuha e tyre e trupit

By | November 11, 2016

MOMENT HISTORIK NË SHTËPINË E BARDHË – Nga Frank Shkreli

By | November 11, 2016

DONALD TRUMP ZGJIDHET PRESIDENT – Nga Frank Shkreli

By | November 9, 2016

Obama: Falë globalizimit bota është bërë më e sigurtë dhe më e drejtë

By | September 21, 2016

Mjekët sirianë i dërgojnë letër Presidentit Obama

By | August 11, 2016

Obama: Trumpi i paaftë për të qenë president

By | August 2, 2016

Obama: Marrëdhëniet e veçanta midis Uashingtonit dhe Londrës do të vazhdojnë

By | June 24, 2016

Presidenti Obama: Dalja nga BE dëmton marrëveshjet SHBA-Britani

By | April 22, 2016

Presidenti Obama: Ekipi i FBI-së ndodhet në Belgjikë

By | March 26, 2016

Obama emëron komandantin e ri suprem të NATO-s

By | March 12, 2016

Obama pret në Kaliforni udhëheqësit e ASEAN-it

By | February 15, 2016