VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: David Cameron

Ky është berberi shqiptar që qeth ish-kryeministrin David Cameron (FOTOT)

By | March 4, 2018

The Times: Qeveria britanike e fshehu dështimin e testit bërthamor

By | January 22, 2017

Shënohet 100 vjetori i Betejës së Sommes

By | July 1, 2016

Cameron: Populli britanik nuk guxon t’ia kthejë shpinën Evropës

By | June 28, 2016

Cameroni: Nuk do të kërkojmë dalje nga BE-ja

By | June 27, 2016

Obama bisedon me kryeministrin Cameron dhe kancelaren Merkel

By | June 25, 2016

(Foto) David Cameron: “Kjo anije ka nevojë për një kapiten të ri”

By | June 24, 2016

Brexit: në sondazhet pas vdekjes së deputetes Cox, prijnë Proevropianët

By | June 19, 2016

(Foto) Premieri dhe lideri i opozitës bashkë për të nderuar kujtimin e Jo Cox-

By | June 17, 2016

Nderime për deputeten e vrarë britanike Cox

By | June 17, 2016

Cameron: Muhamet Aliu ishte kampion edhe në fushën e të drejtave civile

By | June 4, 2016

Edhe Cameronit i shket gjuha tek Shqipëria

By | May 30, 2016

Trump: Cameroni e Khani më fyen – nuk ua harroj

By | May 16, 2016

Cameron: Ja pse nuk i kërkoj falje Trumpit

By | May 5, 2016

Drejtësia britanike: ‘Policia fajtore për vdekjen e 96 tifozëve të Liverpoolit në Hillsborough’

By | April 26, 2016

Cameron i adresohet parlamentit për ‘Letrat e Panamasë’

By | April 11, 2016

Cameron publikon informacione për pagesat tatimore

By | April 10, 2016

Rëndohet pozita e David Cameronit

By | April 5, 2016

Cameron: Referendumi britanik për BE-në organizohet më 23 qeshor

By | February 20, 2016

Cameroni në Bruksel për bisedime lidhur me reformat në BE

By | February 16, 2016

Britania e rrit numrin e të punësuarve në sektorin e zbulimit

By | November 16, 2015

A është e pashmangshme Lufta e Tretë Botërore mes Kinës dhe Perëndimit? – Nga Shashank Joshi, The Telegraph

By | October 20, 2015

Pse ne e mbështesim marrëveshjen Iranit – Nga DAVID CAMERON, FRANCOIS HOLLANDE, ANGELA MERKEL*, Washington Post

By | September 11, 2015