VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: heqja e taksës

Video- Haradinaj: S’kemi nevojë për mini-shengen, Ramës po iu dhimbs Kosova të heqi taksën tek Rruga e Kombit

By | December 22, 2019

Haradinaj: Presidenti Thaçi i ka bërë dëme të mëdha Kosovës me idetë e tij për dialogun dhe për ndarje

By | March 1, 2019

Nxitimi enigmatik i kabinetit të Trump për marrëveshje të rrezikshme Thaçi-Vuçiç – Nga EDMOND KRASNIQI

By | January 31, 2019