VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Presidenti Meta

“Kujdes të veçante në orët e ardhshme”- Flet sizmiologu i njohur grek

By | September 22, 2019

Presidenti Meta në Durrës, takim me Prefektin: U njoha me situatën, e rëndësishme të jemi vigjilentë

By | September 21, 2019

“Pyesni Xhafajn dhe Gjiknurin”, Presidenti flet për mbledhjen e Këshillit të Sigurisë dhe informacionet për djegien e Kuvendit

By | September 9, 2019

E pranoi thirrjen, ja kur do të jetë Presidenti Meta përballë Komisionit Hetimor

By | September 4, 2019

80-vjetori i fillimit të Luftës së Dytë Botërore, Presidenti Meta në Varshavë: Shqipëria ishte viktima e parë në Europë

By | September 1, 2019

Meta kthen në Kuvend koncesionin për rrugën Milot-Balldren

By | August 8, 2019

Letra e Kuvendit, Presidenti i kthen përgjigje Ruçit: Nuk hezitoj t’ju kërkoj që të ndihmoni Kryeministrin të mos krijojë precedentin më absurd në histori

By | August 2, 2019

Sizmiologu grek paralajmëron një tërmet apokaliptik në Ballkan – Reagon presidenti Meta

By | July 29, 2019

Kërkesa e plotë që Presidenti Meta depozitoi në Kushtetuese kundër shembjes së Teatrit: Ja pse ligji është antikushtetues

By | July 24, 2019

Samiti në Sarajevë – Prishtina nuk u ftua, Meta i prerë: Të pranohet realiteti, Kosova shtet i pavarur

By | July 9, 2019

Shkarkimi i Metës, miratohet ngritja e Komisionit Hetimor

By | July 8, 2019

Shefja e misionit të ONM: Duam të shohim njerëz në burg

By | July 5, 2019

Një pyetje kam për Presidentin Meta – Nga Elida Buçpapaj

By | July 2, 2019

SHBA, BE, OSBE dënuan dhunën dhe deklaruan se qytetarët duhet të ushtrojnë të drejtën e votimit të rregullt e paqësor

By | June 29, 2019

Shkresa – Meta, letër të dytë KQZ-së, ja çfarë i kërkon këtë radhë

By | June 21, 2019

“Rama po e çon vendin në konflikt civil”, çfarë u diskutua në takimin e Metës me ambasadorët

By | June 18, 2019

Raporti i OSBE/ODIHR: Presidenti ka bërë përpjekje për gjetjen e dialogut. PS nuk njeh dekretin

By | June 15, 2019

ANALIZA – Veton Surroi: Rruga qorre e Shqipërisë. Pse nuk do të shkarkohet Presidenti Meta

By | June 13, 2019

Maxhoranca thotë se është nul, por dekreti i Metës për anulimin e 30 qershorit ka hyrë në fuqi

By | June 11, 2019

Shkarkimi, Meta ironizon maxhorancën: U intereson zgjidhja e krizës apo ikja e Presidentit?!

By | June 11, 2019

Pas vendimit të Presidentit, Opozita e Bashkuar propozon krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë në çdo Bashki

By | June 10, 2019

DW – flet konstitucionalistja: Kryeministri nuk e anulon dot vendimin e Presidentit

By | June 10, 2019

Shtyrja e datës së zgjedhjeve, vendimit të Metës jehonë në 230 media të huaja

By | June 10, 2019

Arsyetimi i plotë – Anulimi i 30 qershorit, Meta: Ja pse nuk ka pengesa nga pikëpamja kushtetuese

By | June 10, 2019