VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Presidenti Meta

Presidenti Meta u kërkon partive të shmangin konfrontimin civil

By | May 17, 2019

Ushtarakja humbi jetën në Letoni, Meta: Me hidhërim mësova lajmin

By | May 6, 2019

100 vjet Vllaznia! Meta nderon klubin e sportistët

By | February 24, 2019

Meta takohet me kongresmenin Engel: Vëmendje e veçantë për Kosovën

By | February 7, 2019

Mesazh i Metës nga SHBA:“Ndryshimi i vetëm i kufijve është zgjerimi i plotë i kufirit europian në Ballkanin Perëndimor!”

By | February 6, 2019

Forum në Uashington, Evropa Juglindore dhe ndikimi rus

By | February 5, 2019

Meta në Senatin Amerikan: Marrëveshja Kosovë-Serbi të ketë garant SHBA dhe BE

By | February 5, 2019

Ngjela: “Meta do e shkatërrojë Ramën, po shkon si cjapi tek kasapi”

By | January 14, 2019

DW: Meta e Bushati në të njëjtën linjë me Gjermaninë, kundër ndryshimit të kufijve

By | January 11, 2019

Çështja Cakaj, presidenti Meta kërkon hetim për DSIK

By | January 11, 2019

Meta refuzon ministrin e ri të Jashtëm

By | January 10, 2019

Sandër Lleshi betohet si ministër i Brendshëm

By | November 23, 2018

Zëri i Amerikës: Kryeministri Rama u takua me presidentin Meta për mosdekretimin e ministrit të brendshëm

By | November 4, 2018

Prapaskenat për dekretin për ministrin e ri të Ramës: Çfarë ndodhi në takimin mes Metës dhe Lleshit

By | November 4, 2018

Skadon afati, Meta nuk ka vendim për Lleshin

By | November 3, 2018

Kufijtë Kosovë-Serbi, Meta: Kundër çdo procesi e projekti, që bie ndesh me investimin e NATO-s dhe BE-së

By | October 25, 2018

Princi i Monakos vizitë zyrtare në Shqipëri

By | October 16, 2018

Meta në OKB për marrëveshjen Kosovë-Serbi: Larg historisë të së kaluarës me ndryshime famëkeqe të kufijve, spastrimin etnik dhe zhvendosjet e dhunshme masive

By | September 28, 2018

Kotzias: Negociatat me Shqipërinë mbyllen në maj, çështja çame ja pse nuk ekziston

By | April 21, 2018

Sa e lehtë është të përgjosh Presidentin, ja disa nga mënyrat

By | March 24, 2018

Meta dekoron valltarët Liljana Cingu dhe Rexhep Çeliku me “Nderi i Kombit”

By | January 8, 2018

Meta merr mesazh nga presidenti Donald Trump: Jemi bashkë me ju!

By | November 27, 2017

Presidenti i ri i Republikës Ilir Meta u betua në parlament

By | July 24, 2017