VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: pavarësia e Kosovës

Zëri i Amerikës: Kosova shënon përvjetorin e pavarësisë (video)

By | February 17, 2020

Pompeo: Sovraniteti dhe pavarësia e Kosovës – thelbësore për Ballkanin Perëndimor

By | February 17, 2020

SHQIPËRIA TA BËJË 17 SHKURTIN FESTË ZYRTARE – Nga SHABAN MURATI

By | February 17, 2020

”Xhafë, Pavarësia e Kosovës mban vulën e Enver Hoxhës!” – Nga Xhafer LECI

By | December 30, 2019

23 korrik 2010 – SHTYPI BOTËROR: FUNDI I BETEJËS PËR KOSOVËN

By | July 22, 2019

Për njohjen e Kosovës nga Izraeli – Nga AKRI ÇIPA

By | June 20, 2019

Vuçiq për Kosovën: Zgjedhim midis gënjeshtrave të ëmbla dhe të vërtetës së hidhur

By | May 27, 2019

Daçiq: Synimi im është që askush të mos e njohë më Kosovën

By | May 24, 2019

Faza finale e dialogut nuk e ‘kursen’ as Dokumentin e Ahtisaarit

By | April 7, 2019

Zëri i Amerikës: Kosova shënon përvjetorin e pavarësisë

By | February 17, 2019

DW: Meta e Bushati në të njëjtën linjë me Gjermaninë, kundër ndryshimit të kufijve

By | January 11, 2019

Krijimi i ministrisë për Kosovën nxit debate në Kuvendin e Serbisë

By | June 26, 2017

Sejdiu: Asociacioni i Komunave Serbe shkon përtej Pakos së Ahtisaarit, është antikushtetues

By | April 6, 2016

Thënie të famshme për Kosovën

By | February 17, 2016

Aforizma për Kosovën

By | October 29, 2015