VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gent Cakaj

“Kërriçi i Kryeministrit”, media greke reagon pas raportimit të Cakajt në komision

By | September 18, 2019

Ja 5 vendet evropiane që kundërshtojnë hapjen e negociatave për Shqipërinë

By | September 17, 2019

Kosova dhe Shqipëria unifikojnë misionet diplomatike, Bërnabiq e quan lajm të tmerrshëm

By | July 4, 2019

Mustafaj: Ministri Cakaj i ka hequr pasaportën diplomatike Lulzim Bashës, një hakmarrje e ulët bizantine!

By | June 19, 2019

Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj bllokon 350 pasaporta diplomatike – Ishin në kundërshtim me ligjin

By | April 11, 2019

LISTA – Këta janë konsujt e nderit në Republikën e Shqipërisë

By | April 1, 2019

Cakaj: Shqipëria është burim i kanabisit dhe kjo nuk mund të mohohet

By | March 30, 2019

“Fshesa” e Gent Cakës largon Marin Meksin nga ambasada e Shqipërisë në Bernë & Fatjon Demnerin nga Misioni në Gjenevë – Lista e diplomatëve të larguar

By | March 29, 2019

Albin Kurti: Baton Haxhiu ndërmjetësi i Beogradit tek Rama (video)

By | February 5, 2019

Zëvendësimi me Cakajn, Bushati ‘thumbon’ Ramën: S’ka garanci se ajo çfarë kemi para do të jetë më e mirë se ajo çfarë po lëmë pas

By | January 23, 2019

Cakaj flet si ministër i Jashtëm dhe u përgjigjet kritikëve: Mosha ime e re u është dukur faj

By | January 23, 2019

Mori postin e ministrit të Jashtëm, Rama ia delegon kompetencat Gent Cakajt

By | January 23, 2019

Reagim i ashpër nga Kosova: Rama po bëhet tradhtar

By | January 13, 2019

Por lereni te rritet djaloshin Cakaj ! – Gent Cakaj, 28 vjeç, debulese e kryeministrit Rama! Nga Eva Idrizllari

By | January 13, 2019

Përplasja për Gent Cakajn, Meta: Ministria e Jashtme s’mund kthehet në autoshkollë nga ‘ustai i madh’

By | January 12, 2019

DW: Meta e Bushati në të njëjtën linjë me Gjermaninë, kundër ndryshimit të kufijve

By | January 11, 2019

Çështja Cakaj, presidenti Meta kërkon hetim për DSIK

By | January 11, 2019

Arbana Xharra, po Baton Haxhiu çka asht?! – Nga Elida Buçpapaj

By | January 11, 2019

“Vetëvendosja”: Gent Cakaj, njeri i spiunit të UDB-së Baton Haxhiu! Meta s’duhet të dekretonte as Besa Shahinin

By | January 11, 2019

“Kërcënoi Zaganin dhe nënkomisarin Nuhu”, Meta i përgjigjet ashpër Ramës: Bëri gabimin fatal të kërcënojë edhe Presidentin

By | January 11, 2019

(Video) Nuk ka turp? Rama gënjen hapur për Gent Cakajn. Ja video që e nxjerr zbuluar….

By | January 10, 2019

Mosdekretimi i Cakajt, Berisha: Goditje e merituar për flamurtarët albanofobë të Serbomadhisë

By | January 10, 2019

Presidenti iu përgjigjet akuzave të Kryeministrit: Integriteti territorial i Kosovës i padiskutueshëm

By | January 10, 2019

Edita Tahiri flet për vendimin e Metës: Presidenti i Shqipërisë doli në mbrojtje të kufijve të Kosovës

By | January 10, 2019