VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ndryshimi i kufijve

Kurti i përgjigjet Borellit: S’mund të ketë dialog me harta e as marrëveshje që e ndan Kosovën

By | May 6, 2020

VIDEO – “Ndryshimi i kufijve nuk është kurrë zgjidhje”! Meta: Është koha të zgjidhet problemi mes Kosovës dhe Serbisë!

By | February 13, 2020

Intervista – Engel: Do të bëj gjithçka për të ndihmuar Kosovën dhe Shqipërinë

By | November 18, 2019

Presidenti i Maqedonisë Veriore i prerë: “Ndryshimi i kufijve mund të sjellë edhe konflikte të armatosura”

By | July 16, 2019

Bieber: Korrigjimi i kufijve nuk është ide e dëshirueshme, ngre tensionet në gjithë rajonin

By | June 18, 2019

Bushati kritikon Ramën: Mbështeti tezën serbe të shekullit të 19-të

By | May 30, 2019

Kufijtë Kosovë-Serbi, Basha pohon për herë të parë: Çfarë më kërkuan serbët?!

By | May 18, 2019

Intervista – Countryman: Rivendosja e kufijve midis Kosovës dhe Serbisë nuk është zgjidhje e këtij shekulli

By | April 2, 2019

Doris Pack: Nuk duhet lejuar ndryshimi i kufijve në Ballkan

By | February 26, 2019

Analisti amerikan Serwer: Çdo ndryshim i kufijve është i rrezikshëm

By | February 13, 2019

Meta flet sërish për Kosovën: E ardhmja e Ballkanit nuk është ndryshimi i kufijve

By | February 13, 2019

Marrëveshje sekrete Vuçiç-Thaçi? Flet ish-ministri i Jashtëm serb

By | February 7, 2019

Nxitimi enigmatik i kabinetit të Trump për marrëveshje të rrezikshme Thaçi-Vuçiç – Nga EDMOND KRASNIQI

By | January 31, 2019

Intervista – Bashkurti: Njohja nga Serbia nuk e anëtarëson Kosovën me automatizëm në OKB

By | January 27, 2019

Wieland: Ndryshimi i kufijve Kosovë-Serbi nuk është ide e mirë

By | January 2, 2019

Haradinaj: Taksa 100% nuk hiqet edhe nëse rrezikohet rrëzimi i Qeverisë

By | December 1, 2018

Ballkani dhe hija e Luftës I Botërore

By | November 2, 2018

Meta nga Uashingtoni: Ndryshimi i kufijve Serbi-Kosovë, çelësi i hapjes së Kutisë së Pandorës, në kuptimin më të keq të saj!

By | October 2, 2018

Cedomir Jovanoviç: ‘Korrigjimi i kufijve me Kosovën kërcënon sigurinë në Ballkan’

By | September 17, 2018

Ambasadori norvegjez në Beograd: Ndryshimi i kufijve, i mundshëm, por jo i domosdoshëm

By | September 16, 2018

Joseph: Shkëmbimi i territoreve mund të sjellë pasoja serioze në Ballkan

By | September 13, 2018

Kryetari i ri i Preshevës: Nuk duam ndryshim të kufijve, por të ndalim emigrimin e shqiptarëve

By | July 19, 2016