VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: presidenti rus

Vuçiçi nga Moska: Putini do të vizitojë Serbinë në tetor

By | June 23, 2020

Vuçiçi në Moskë këshillohet me presidentin rus para takimit Kosovë – Serbi në Shtëpinë e Bardhë

By | June 23, 2020

Një marrëdhënie skizofrenike Rusi-Serbi dhe Kosova – Nga Enver Hoxhaj

By | December 21, 2019

I akuzuari për spiunim në Bullgari dekorohet nga Putini

By | November 4, 2019

“Punoj si skllav për popullin”, 21 skandalet e Putinit dhe si mbeti i “pa cenuar”

By | August 10, 2019

Rusi, hyjnë në fuqi ligjet për bllokimin e portaleve që kritikojnë qeverinë

By | March 19, 2019

Japonia dëshiron t’i japë fund armiqësisë me Rusinë

By | January 28, 2019

Presidenti rus Putin në Serbi

By | January 17, 2019

Putin: Ballkani i destabilizuar nga prezenca e SHBA-së

By | January 16, 2019

Zyrtari serb tregon se çfarë mesazhi do t’u dërgojë Putin serbëve të Kosovës

By | January 15, 2019

Eksperti amerikan David Phillips: Ndarja e Kosovës, pjesë e planit të Putinit (intervista)

By | November 19, 2018

Takimi Thaçi-Putin, zëdhënësi i presidentit rus tregon detajet

By | November 14, 2018

Putin: Rusia do të ndërtojë armë të pakrahasueshme me asnjë vend të botës

By | October 25, 2018

Rusia nis stërvitjet më të mëdha ushtarake që nga Lufta e Ftohtë

By | September 11, 2018

Putini e fton Trumpin në Moskë

By | July 27, 2018

Coats: Kërcënimi i Rusisë ndaj SHBA vazhdon

By | July 20, 2018

Trump-Putin do të takohen në Finlandë më 16 korrik

By | June 28, 2018

HRW thirrje liderëve botërorë: të bojkotohet Kupa e Botës në Rusi

By | May 22, 2018

Putini flet për pasojat e sulmit të djeshëm, kujton sulmin mbi Jugosllavinë

By | April 15, 2018

Pas telefonatës kërcënuese me Trumpin, Putini bën lëvizjen e frikshme (VIDEO)

By | March 30, 2018

Rusia teston me sukses raketën supersonike

By | March 11, 2018

Putin: Jeta ime e spiunit në Gjermaninë Lindore

By | March 8, 2018

SHBA, reagime për fjalimin e Vladimir Putinit drejtuar vendit

By | March 1, 2018

Putini: Rusia ka zhvilluar raketa që i shmangen çdo sistemi anti-raketor

By | March 1, 2018