VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: referendumi

Referendum popullor për marrëveshjen finale me Serbinë – Nga Florim Zeqa

By | March 4, 2020

Meta, thirrje për Referendum në “mbrojtje të Republikës”

By | November 23, 2019

Skocia po punon drejt mbajtjes së referendumit për pavarësi

By | April 24, 2019

Referendumi i 25 nëntorit – fitore e plotë e qeverisë zvicerane

By | November 25, 2018

Maqedoni, pjesëmarrje e ulët, çështja e emrit shkon në parlament

By | October 1, 2018

Po mbahet votimi për referendumin në Maqedoni

By | September 30, 2018

Maqedonia, që të jetë demokratike, duhet të jetë me të vërtetë me qytetarë të barabartë! – Nga Isuf B.Bajrami

By | September 29, 2018

THIRRJE PERSONALE – Nga ASLLAN BUSHATI

By | September 27, 2018

MAQEDONIA: NJË VEND I VOGËL ME NJË PROBLEM GJIGANT RUS – Nga Frank Shkreli

By | September 26, 2018

Merkel në Shkup: Ballkani Perëndimor, vendimtar për stabilitetin e BE-së

By | September 8, 2018

Korrigjimi i kufijve mund të ndikojë edhe në referendumin e Maqedonisë

By | August 19, 2018

Ali Ahmeti, thuaje një fjalë për popullin shqiptar në Maqedoni dhe Referendumin…?!? – Nga Skënder Karaçica

By | August 14, 2018

Para se të kërkohet korrigjim – së pari të njihet Referendumi i vitit 1992 i Krahinës së Preshevës* – Nga Mr.Sc. Refik HASANI

By | August 12, 2018

Presidenti Thaçi paralajmëron referendum për marrëveshjen finale me Serbinë

By | August 3, 2018

Maqedoni: Referendumi mbi ndryshimin e emrit, më 30 shtator

By | July 30, 2018

Gjysma e britanikëve duan referendum të ri për Brexit-in

By | July 30, 2018

Britani, partia populiste UKIP pëson humbje pothuajse totale në zgjedhjet lokale

By | May 4, 2018

Demonstrata në Katalonjë për lirimin e liderëve separatistë

By | April 15, 2018

Shpallet fletarrest evropian për liderin e përmbysur të Katalonjës

By | November 3, 2017

Katalonja, provë për të ardhmen e Bashkimit Evropian

By | November 1, 2017

Serbia ta pranojë Kosovën, të përqëndrohet në Krahinën e Preshevës, Vojvodinë dhe Sanxhak!? – Nga Refik HASANI

By | October 22, 2017

Në veri të Italisë sot mbahet referendumi për autonomi të gjerë

By | October 22, 2017

Qeveria spanjolle mblidhet për të pezulluar autonominë e Katalonias

By | October 21, 2017

Katalonia vendos sot për ndarje ose jo

By | October 19, 2017