VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Tiranë

Kthimi i Merita Halilit në Tiranë – mbrëmë dhe sonte koncert recital në Pallatin e Kongreseve n

By | September 28, 2019

Të gjithë në rrugë! Shikoni videon që tregon panikun e njerëzve në Tiranë pas tërmetit

By | September 21, 2019

Tronditet Tirana, termet i fortë. Panik tek qytetarët. Ja epiqendra

By | September 21, 2019

Piktori i njohur Avni Delvina fshikullon si zakonisht: Kësaj here rreth memorialit turk në mes të Tiranës!

By | August 11, 2019

TIRANA OSE KRYEQYTETI ME HISTORI TE FALSIFIKUAR – Nga Ndoc Selimi

By | February 14, 2019

Tiranë: Shtohen 92 raste me HIV / AIDS këtë vit

By | December 1, 2018

Forca e NATO-s zhvilloi stërvitje me Flotën Ushtarake shqiptare në Vlorë

By | August 28, 2018

Fotot: Eleni Foureira “ndez” sheshin “Skënderbej”

By | July 26, 2018

Presidentja kroate mesazh në Tiranë: Pastroni detin, mjedisi çështje kryesore për integrimin

By | July 18, 2018

Xhamia e Namazgjasë si ndërtesë ka përfunduar

By | December 27, 2017

Vdekja e Florenc Beqirajt në Francë, qytetarët dalin në protestë para Piramidës

By | December 24, 2017

12 monstrat më mizorë të historisë

By | September 27, 2017

Shifrat e tmerrit – Vendi i frikshëm në Tiranë, torturoheshin edhe fëmijët

By | September 2, 2017

Video – Incidenti në avionin Ankona-Tiranë, ja çfarë ndodhi në aeroport

By | July 7, 2017

Zvicër: NZZ: “Një manovër taktike sportive” e Edi Ramës – Nga Valerie Zaslawski

By | April 2, 2017

‘Vratë qindra fëmijë’, debati i ashpër në gjyq para ekzekutimit të çiftit Çaushesku

By | March 9, 2017

11 SHKURTI ËSHTË DITËLINDJA E TIRANËS (7 foto)

By | February 11, 2017

Të rinjtë protestë para ambasadës franceze në Tiranë: Drejtësi për Haradinaj

By | January 10, 2017