VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Prokuroria

Dënimi në Itali – PD i kërkoi verifikimin për Valdrin Pjetrin, vjen përgjigja e Prokurorisë

By | August 16, 2019

Trajkoviq: Specialja ka intervistuar Thaçin në zyrën e tij e Veselin në Slloveni

By | July 24, 2019

Përgjimi i ri/ “Jepi të paktën 30-40 mijë lek për votë”, biznesmeni flet me pjesëtarin e shtabit: M’duket janë tu abuzu me lekët

By | June 17, 2019

Zëri i Amerikës: Lobimi në SHBA, Basha i pandehur

By | June 14, 2019

Publikoi përgjimet për “Avdylajt” dhe Dakon- Gazetari gjerman falënderon me ironi Prokurorinë

By | June 5, 2019

Policia apo shokët e vranë Admir Muratajn? Prokuroria kërkon ekspertizë

By | April 10, 2019

Gjyqi më i madh i kokainës në Gjermani lidhet me shqiptarët, ja roli i tyre

By | February 13, 2019

Sekuestro pasurive të Llallës

By | July 23, 2018

Durrës: Grabitet prokuroria; dyshohet humbja e dosjeve mbi tjetërsim pronash

By | May 24, 2018

Lobimi i PD në SHBA, Prokuroria dërgon letërporosi në Skoci për “Biniatta Trade”

By | May 22, 2018

Prokuroria kërkon shoqërimin e detyrueshëm për Tom Doshin, ja çfarë ka vendosur gjykata

By | May 17, 2018

Gjykata e Krimeve të Rënda: “arrest shtëpie” për Saimir Tahirin

By | May 12, 2018

Kosovë – Rritet numri i aktakuzave ndaj profileve të larta

By | May 8, 2018

Ja kur do kërkojë Prokuroria arrestimin e Tahirit

By | May 6, 2018

Intervista – Avokatja e Popullit: Shkeljet gjatë arrestimit të kuksianëve

By | April 21, 2018

VIDEO – Dalin pamjet e kontrolleve të policisë në Kukës në mes të natës pas protestës

By | April 1, 2018

Protesta për “Rrugën e Kombit”, Prokuroria lëshon 24 urdhër-arreste

By | April 1, 2018

Padi penale kundër deputetes gjermane për shkak të postimit racist

By | January 2, 2018

Demiraj: Po ra Tahiri, do marrë me vete edhe ministra të tjerë

By | November 25, 2017

Dokumenti: PS votoi në kuvend që Tahiri të mos dalë nga Shqipëria

By | November 18, 2017

Tahiri hedh poshtë akuzat për lidhje me Habilajt

By | October 20, 2017

Prokuroria kërkon arrestimin e Tahirit

By | October 19, 2017

“Trafik droge, pastrim parash dhe klandestinë”, zbulohet raporti i Holandës për rikthimin e vizave për Shqipërinë

By | August 21, 2017