VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Bashkimi Europian

Komiteti i Parlamentit Europian voton kundër ndërrimit të orës

By | March 5, 2019

Pasigurisë ushqimore në Shqipëri po i vjen fundi – BE në aksion

By | February 8, 2019

Senatori italian Casini: Ja kur futet Shqipëria në Bashkimin Evropian, çfarë i kërkohet…

By | April 23, 2018

60 vjet paqe, demokraci, solidaritet në BE – Nga ROMANA VLAHUTIN*

By | March 25, 2017

Optimizëm në 60-vjetorin e themelimit të BE-së

By | March 25, 2017

Donald Lu: Ja prapaskenat e Reformës në Drejtësi, të vërtetat siç nuk u thanë nga mediat

By | September 5, 2016

Gjykata Speciale nis punën, shpallet konkursi për stafin

By | August 4, 2016

Kerry: Vrasja e deputetes britanike, sulm ndaj demokracisë

By | June 16, 2016

Reagon dhe Bashkimi Europian: Ne mbështesim miratimin e paketës ligjore për reformën në drejtësi

By | June 8, 2016

BE – Dokumenti për Shqipërinë: Presim largimin e të inkriminuarve nga funksionet publike

By | December 15, 2015

Euronews: Ministri gjerman, shqiptarëve: Hajdeni si emigrantë, jo si azilantë

By | August 28, 2015