VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Fatos Klosi

HESHTJA E BLERIM KUQIT – MBROJTJE TERRORIT TË SHIK-ut – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | October 1, 2016

Ish-kreu i SHISH: Ja pse Llalla e sajoi kërcënimin

By | September 25, 2016

Izet Haxhia: Pse e vrau Fatmir Haklaj Azemin dhe skenari i Klosit për ta çuar Sali Berishën në Guantanamo

By | August 16, 2016

Izet Haxhia: Vrasja e dy punonjësve të OSBE në Tropojë dhe roli i Fatos Klosit në konfliktin e përgjakshëm me Haklajt

By | August 14, 2016

Izet Haxhia akuzon Fatos Klosin për përdhunim dhe bashkëpunim në vrasje: Çfarë bleve me kasetën e vrasjes së Hajdarit?

By | August 9, 2016

Intervista – Fatos Klosi: Ja tre krimet që e trembin Berishën nga drejtësia

By | August 7, 2016

Intervista – Klosi: Pajisja e Policisë nuk përgjon, vetëm lokalizon telefonat

By | May 18, 2016

Bashkim Gazidede: Fatos Klosi ka vrarë dy kryetarë të Shërbimit Informativ, kryetarin e Vlorës dhe Lushnjës – Lidhjet e mia me Berishën, dosjet, terrorizmi, piramidat dhe akuzat ndaj pasardhësit të tij

By | May 13, 2016

Fatos Klosi: Si iku Berisha me bisht ndër shalë më ’98

By | May 1, 2016

Fatos Klosi akuzon tërthorazi Ilir Metën për kohën kur Amerikanët ofruan të dhëna për Qipron

By | April 6, 2016

Insajder: Dëshmitarët implikojnë agjentët e Fatos Klosit në trafikim

By | March 11, 2016

Intervista e plotë – Ornela Canaj: Marjan Rrokun e mbronte Fatos Klosi, prandaj nuk u arrestua më 2001

By | March 1, 2016

Fatos Klosi: Çfarë di unë për vrasjen e Aldës, Marjani u çmend

By | March 1, 2016

Krimet politike të SHIK-ut në Kosovë dhe dora e zgjatur e Fatos Klosit Nga Enver Bytyçi

By | January 11, 2016

Fatos Klosi: Funksionarëve të PPSH që u dekoruan duhet t’iu heqim kapelen

By | December 3, 2015

Fatos Klosi: Eliminuam terroristët me lejen e SHBA-ve, BE-ja u mërzit

By | November 30, 2015

Fatos Klosi: Ja si u përgjua Nishani, pajisja e padukshme që interceptoi bisedat

By | November 8, 2015

Vrasja e Remzi Hoxhës, ja përgjigjja e Klosit për Berishën

By | November 5, 2015

Berisha: ‘Nuk ia kisha dëgjuar emrin Remzi Hoxhës, dosjen ia zhduku Fatos Klosi’

By | November 5, 2015

Pas intervistës me Milaim Zekën – Fatos Klosi të përgjigjet për vrasjet e Azem Hajdarit dhe Ahmet Krasniqit – Nga Elida Buçpapaj

By | October 21, 2015

Fatos Klosi: Bujar Bukoshi financoi SHIK-un

By | October 21, 2015

Fatos Klosi: Ministra dhe deputetë e pijnë drogën siç pihet rakia

By | August 2, 2015