VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Azem Hajdari

VIDEO: Incident në takimin e Rudina Hajdarit në Shkodër, nxënësi: S’njeh Azemin, je një turp

By | September 26, 2019

Përkujtohet 21 vjetori i vrasjes së Azem Hajdarit, mesazhi i Metës te memoriali

By | September 12, 2019

Idajet Beqiri, avokati i Izet Haxhisë: Azemi kishte plan për eliminimin fizik të Berishës. Ramiz Alia i njihte ‘defektin’ dhe materialin kundër tij ia dha…

By | May 31, 2019

Dosja “Hajdari”- “Dua të dëgjohem, jam dëshmitar”, çfarë ndodhi dje në gjyqin e Izet Haxhisë

By | March 12, 2019

Motra nuk dorëzoi mandatin, Kiri Hajdari në protestë në krah të Bashës: Amaneti i Azemit…

By | March 5, 2019

Djali i Fatmira Hajdarit lokal në Qytetin Studenti, përfitoi 140 mijë €

By | December 15, 2018

Dhjetor 1990 – dhjetor 2018, një paralele – Nga BESNIK MUSTAFAJ

By | December 10, 2018

“Pa kthim mbrapa”, Rudina Hajdari flet për lënien e mandatit: PD kështu nuk shkon dot në fitore

By | December 10, 2018

Basha me ultimatum të fortë: Parlamenti ose do të pastrohet nga krimi, ose do rrëzohet

By | December 8, 2018

Hajde Azem, zbrit nga Shtatoret… (Klithmë poeme pa mbarim) nga Ramiz Lushaj

By | December 8, 2018

Meta në Tropojë vlerëson Sali Berishën e Azem Hajdarin

By | October 13, 2018

Video – Basha: “Kryeinspektori Fatmir Metaj, kërcënoi deputetin. Po ju prek një fije floku…”

By | September 18, 2018

“Kërkesa e Izet Haxhisë dhe dekorimi i Gafurr Mazrekut”, flet vajza e Azem Hajdarit: Çështja le të rihapet, misteri i vrasjes së shekullit

By | September 12, 2018

Basha kujton Azemin, zotim para tij dhe shqiptarëve: Do pastrojmë politikën nga krimi, ëndrra jote na udhëheq

By | September 12, 2018

Berisha: Azemi vuri peng fëmijët, premtimi që u bëri studentëve

By | September 12, 2018

Besnik Mustafaj “letër” Azem Hajdarit: PD nuk është sot aty ku doje ti…

By | September 12, 2018

PELEGRINAZH ME VEPRIMTARI SOLEMNE E FESTIVE TE TYRBJA E DERVISHIT TË LUZHËS – Fotoreportazh nga Ramiz LUSHAJ

By | July 15, 2018

Vrasja e Azem Hajdarit, avokati i Izet Haxhisë: Kemi prova të reja, të pyeten 21 politikanë (video)

By | June 21, 2018

Dosja “Hajdari”- Izet Haxhia akuzon Berishën: Pagoi 1 milion euro për të më eliminuar, nëse hapet dosja…

By | June 21, 2018

PSE MAZREKU, ATENTATORI I HAJDARIT, NUK MUND TË JETË “QYTETAR NDERI” I HASIT – Nga RAMIZ LUSHAJ

By | June 16, 2018

Flamur Noka: Me urdhër të Ramës, atentatori i Azem Hajdarit, “Qytetar Nderi” i Hasit (dokument)

By | June 14, 2018

Zbulohet dokumenti i Fatos Klosit i vitit 1998 për vrasjen e Azem Hajdarit, përmendet edhe Ahmet Krasniqi

By | June 9, 2018

Azil politik në Francë, flet kushëriri i Azem Hajdarit: Arrestimi më 8 dhjetor dhe dhuna nga Policia

By | June 4, 2018

Kushëriri i Azem Hajdarit merr azil politik në Francë, reagon djali i ish deputetit

By | June 3, 2018