VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kreu i SHISH

Ish-kreu i SHISH Visho Ajazi rrëfen për herë të parë bisedat: Çfarë i bëra të qartë Ramës e ç’më kërkoi Meta: Pse nuk qëndrova pas 2017

By | June 26, 2019

Izet Haxhia e kërkon në gjyq, Fatos Klosi: Do dëshmoj para gjykatës, ai u dënua kot

By | July 7, 2018

Intervista – Klosi: Berisha më i shqetësuari nga ekstradimi i Haxhisë, ja faktet që tregojnë përfshirjen e tij në vrasjen e Hajdarit, iu është shmangur hetimeve

By | May 10, 2018

Izet Haxhia ia numëron akuzat Fatos Klosit: Pse trembesh o bandill nga hapja e dosjes “Hajdari”?

By | February 27, 2018

Fatos Klosi merr në mbrojtje Saimir Tahirin: Pse nuk më bind historia e dosjes italiane

By | October 18, 2017

Intervista – Fatos Klosi: Ruçi do ta disiplinojë Berishën, prandaj e zgjodhi Rama

By | September 10, 2017

Intervista – Fatos Klosi: Ja si do ta detyrojnë Bashën të futet në zgjedhjet e qershorit

By | April 8, 2017

Intervista – Fatos Klosi: Ja çfarë di unë mbi vrasjen e Hajdarit, Krasniqit dhe ngjarjet që tronditën vendin

By | March 29, 2017

Intervista – Fatos Klosi: Shumë shpejt arrestime politikanësh e zyrtarësh të lartë

By | March 12, 2017

Ish-kreu i SHISH: Ja pse Llalla e sajoi kërcënimin

By | September 25, 2016

Intervista – Brokaj: Berisha ka frikë se Rama shkarkon Visho Ajazin

By | June 20, 2016