VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Remzi Hoxha

Intervista – Klosi: Berisha gënjen, ai e di si vdiq Remzi Hoxha… dhe Kosta Trebicka

By | December 2, 2016

Bashkim Gazidede: Fatos Klosi ka vrarë dy kryetarë të Shërbimit Informativ, kryetarin e Vlorës dhe Lushnjës – Lidhjet e mia me Berishën, dosjet, terrorizmi, piramidat dhe akuzat ndaj pasardhësit të tij

By | May 13, 2016

Berisha, bëhu human në pleqëri, tregoje varrin – Nga MENTOR KIKIA

By | November 7, 2015

Rama duhet t’i japë fund agonisë për Remzi Hoxhën Nga Ardian Hoxha

By | October 27, 2015