VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Bashkim Gazidede

Berisha i përgjigjet Thaçit: Gazidede ndihmonte ata që luftonin për Kosovën, jo ata që loznin me letra në vilën e Enver Hoxhës

By | October 23, 2019

Agjenti i Mosad i maskuar si gazetar, bashkëpunimi me Gazideden dhe lidhja me Berishën

By | February 23, 2018

Historia e institucionit të mistershëm shqiptar. Helidon Bendo, shefi i 10-të i SHISH-it

By | October 30, 2017

Izet Haxhia: Fatos Klosi ‘vrau’ Bashkim Gazideden dhe Kujtim Hysenajn

By | August 18, 2016

Bashkim Gazidede: Fatos Klosi ka vrarë dy kryetarë të Shërbimit Informativ, kryetarin e Vlorës dhe Lushnjës – Lidhjet e mia me Berishën, dosjet, terrorizmi, piramidat dhe akuzat ndaj pasardhësit të tij

By | May 13, 2016

Andrea Dimushi: Ka ekzistuar një plan i dytë për eliminimin fizik të Meksit më 1994

By | April 18, 2016