VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Fatos Klosi

Ish-kreu i KQZ i përgjigjet Fatos Klosit: Si e mbrojta nga sulmi në zyrë, donin të bënin Zani Çaushin deputet

By | July 12, 2019

Berisha zbulon detaje si u vra kolonel Ahmet Krasniqi dhe akuzon rëndë Fatos Klosin

By | May 31, 2019

Intervista – Fatos Klosi: Izet Haxhia di shumë gjëra, por do të thotë vetëm ato që i duhen

By | March 22, 2019

Klosi: Fatin e Gruevskit mund ta kenë edhe politikanët nga Kosova e Shqipëria

By | November 14, 2018

Behxhet Krasniqi: Gjykata Speciale po merret me zbardhjen e vrasjes së Ahmet Krasniqit

By | September 23, 2018

Skënder Zogaj, ish-bashkëpunëtor i ngushtë i Ahmet Krasniqit: Fatos Klosi e di kush e vrau kolonelin

By | September 22, 2018

Zbulohet dokumenti i Fatos Klosit i vitit 1998 për vrasjen e Azem Hajdarit, përmendet edhe Ahmet Krasniqi

By | June 9, 2018

Intervista – Klosi: Berisha më i shqetësuari nga ekstradimi i Haxhisë, ja faktet që tregojnë përfshirjen e tij në vrasjen e Hajdarit, iu është shmangur hetimeve

By | May 10, 2018

“Tentativa për të sulmuar kryeministrinë”, deputeti i PD nxjerr letrën që Klosi i nisi ish-ministrit të Rendit

By | March 8, 2018

Intervista e plotë – Ismet Haxhia tregon takimet: Fatos Klosi na ofroi 100 mijë USD për dëshminë e Izetit kundër Berishës

By | March 2, 2018

Vëllai i Izet Haxhisë: Klosi donte të vriste Berishën, më ofroi 20.000$ për snajper

By | March 1, 2018

Fatos Klosi i përgjigjet Izet Haxhisë: Çfarë më thanë vrasësit e Azemit, arsyet pse e ekzekutuan

By | February 28, 2018

Izet Haxhia ia numëron akuzat Fatos Klosit: Pse trembesh o bandill nga hapja e dosjes “Hajdari”?

By | February 27, 2018

Ish-punonjësi i SHIK-ut, akuza të rënda për Fatos Klosin: Ja roli që ka luajtur

By | January 26, 2018

Fatos Klosi: Partnerët kanë përgjime dhe të dhëna mbi llogaritë bankare të politikanëve, kontrolle dhe në parajsat fiskale, dosjet po bëhen gati

By | January 6, 2018

Fatos Klosi merr në mbrojtje Saimir Tahirin: Pse nuk më bind historia e dosjes italiane

By | October 18, 2017

Intervista – Fatos Klosi: Ruçi do ta disiplinojë Berishën, prandaj e zgjodhi Rama

By | September 10, 2017

TRI GËNJESHTRAT E FATOS KLOSIT – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | April 11, 2017

Intervista – Fatos Klosi: Ja si do ta detyrojnë Bashën të futet në zgjedhjet e qershorit

By | April 8, 2017

Fatos Klosi: Ja shtetet ku u furnizua me armë UÇK-ja (Video)

By | April 3, 2017

Intervista – Fatos Klosi: Ja çfarë di unë mbi vrasjen e Hajdarit, Krasniqit dhe ngjarjet që tronditën vendin

By | March 29, 2017

Intervista – Fatos Klosi: Shumë shpejt arrestime politikanësh e zyrtarësh të lartë

By | March 12, 2017

Intervista – Klosi: Berisha gënjen, ai e di si vdiq Remzi Hoxha… dhe Kosta Trebicka

By | December 2, 2016

Intervista – Fatos Klosi kundër Mustafa Nanos për Ramën: E akuzon pa fakte

By | October 6, 2016