VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Fatmir Haklaj

Zbulohet dokumenti i Fatos Klosit i vitit 1998 për vrasjen e Azem Hajdarit, përmendet edhe Ahmet Krasniqi

By | June 9, 2018

Ismet Haxhia flet për vrasjen e Azem Hajdarit: Prita ishte për Berishën

By | March 4, 2018

Izet Haxhia: “Çfarë ndodhi në selinë e PD-së natën e vrasjes së Azemit”

By | August 17, 2016

Izet Haxhia: Pse e vrau Fatmir Haklaj Azemin dhe skenari i Klosit për ta çuar Sali Berishën në Guantanamo

By | August 16, 2016