VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Idajet Beqiri

Idajet Beqiri, avokati i Izet Haxhisë: Azemi kishte plan për eliminimin fizik të Berishës. Ramiz Alia i njihte ‘defektin’ dhe materialin kundër tij ia dha…

By | May 31, 2019

Beqiri: “Cilët ishin tre vrasësit e Mehmet Shehut dhe çfarë ndodhi me ta…”

By | December 15, 2016

Izet Haxhia – Idajet Beqirit: Ajo kamera e fshehtë mund teë permbysë gjithë çështjen apo Jo?

By | August 14, 2016

Izet Haxhia: Vrasja e dy punonjësve të OSBE në Tropojë dhe roli i Fatos Klosit në konfliktin e përgjakshëm me Haklajt

By | August 14, 2016

Izet Haxhia-Idajet Beqirit: Shantazhove Nanon me kasetën e vrasjes së Hajdarit. Ti e Flamur Noka, prurje të shërbimeve sekrete

By | August 11, 2016