VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Rudina Xhunga

Rudina Xhunga si trushplarëse e politikës! Nga Elida Buçpapaj

By | October 6, 2018

Për Ylli Rakipin, Andi Bushatin, Carlo Bolinon, Basri Çollakun dhe Rudina Xhungēn – Nga Elida Buçpapaj

By | October 5, 2018

Gazetarja Rudina Xhunga kërcënohet me jetë nga një biznesmen: E denoncova se i ka paratë të çojë e mbrojë një njeri, që më shtyp në vijat e bardha

By | August 3, 2018

Dëshmia e një prej mistereve më të mëdha të spiunazhit në Shqipëri

By | January 30, 2018

Emisioni për Skënderbeun, kërcënohet gazetarja Rudina Xhunga

By | September 6, 2017

Rrëfimi i rrallë i Fatmira Hajdarit: Çfarë më tha Azemi para se të vdiste! – Nga Rudina Xhunga

By | March 30, 2017

Intervista – Parashqevi Simaku: Ju rrëfej Amerikën time!

By | March 28, 2017

Reportazh nga viti i mbrapshtë 1997: Vlora, Hiroshima pa bombën “A” – Nga Rudina Xhunga

By | March 10, 2017

Amos Oz: Kur fitoi Trump, unë i shkrova Merkelit “Faleminderit që je ti…!

By | March 4, 2017

Pikantet e javës: Ja 14 gazetarët pasanikë në Shqipëri, nga Fevziu te Peza

By | January 28, 2017

Shqipëria nuk e dorëzoi Ana Frankun e saj. Historia e pabesueshme e vajzës hebreje, që i shpëtuan jetën shqiptarët

By | January 27, 2017

Mjaft u morët me Matildën! Nga Rudina Xhunga

By | October 25, 2016

Marjan Rroku rrëfehet edhe tek Rudina Xhunga

By | May 22, 2016

Spartak Ngjela zihet live me Ylli Rakipin tek Rudina

By | May 17, 2016

Fatos Klosi akuzon tërthorazi Ilir Metën për kohën kur Amerikanët ofruan të dhëna për Qipron

By | April 6, 2016

Të gjithë njerëzit e Gërdecit, sipas gazetarit amerikan: Berisha& djali, Mediu, Withers, Rama dhe Veliaj (intervista e plotë)

By | March 15, 2016

Vajza e Kristo Frashërit – Rudina Xhungës: Ti nuk pate respekt për të vdekurin!

By | March 2, 2016

Intervista e plotë – Ornela Canaj: Marjan Rrokun e mbronte Fatos Klosi, prandaj nuk u arrestua më 2001

By | March 1, 2016

Nexhmija si showbizz, Rudina një akt kriminal Nga Elvi FUNDO

By | February 12, 2016

Shembull se si nuk duhet të bëhet intervista – Xhunga e trajtoi Nexhmijen si të ishte yll Hollivudi – Nga FRANK SHKRELI

By | February 11, 2016

Albanian stories – Tirana e 10 mijë qenve – Nga Rudina Xhunga

By | December 8, 2015

Doris Lessing: Nuk është e lehtë të flasësh për dashurinë – Nga RUDINA XHUNGA

By | November 17, 2015

Shpërthen Dalina Buzi: “Intelektu-halet” e mediave tona që sulmojnë “P…jeshkën e Briseidës

By | November 3, 2015

Rrëfimi i Michel Houellebecq për Shqipërinë, myslimanët dhe femrat Nga Rudina Xhunga

By | October 22, 2015