VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Vettingu

Vettingu i zbuloi luksin: SHBA i refuzoi vizën! Fatmira Hajdari përlotet (video)

By | June 15, 2020

Ish-gjyqtarja e Kushtetueses ankimon vettingun në Strasburg, gjykata 5 pyetje Shqipërisë

By | July 8, 2019

“Demokracia shqiptare në krizë të thellë”, Deutsche Welle në anglisht: Reformë në drejtësi apo krizë në drejtësi?

By | June 20, 2019

Vettingu në politikë, mbërrin në Tiranë delegacioni i Komisionit të Venecias

By | November 19, 2018

PËRFYTYRESA E SHQIPËRISË DHE POLITIKA SHQIPTARE – Nga EUGJEN MERLIKA

By | October 16, 2018

Paralajmërim i fortë nga deputeti i PS: Pas drejtësisë, radha e politikës për t’u pastruar (video)

By | July 29, 2018

VENDIMI I BE DHE DETYRAT E SHQIPTARЁVE – Nga EUGJEN MERLIKA

By | July 6, 2018

Alibeaj: Vettingu ra, me Arta Markun sot nuk e kaloi dot provën

By | July 3, 2018

“Vettingu dështoi”, Manjani reagon ashpër pas përjashtimit të prokurores së Shkodrës

By | April 20, 2018

Doshi i pret fjalën Ramës, e ironizon keq: Ç’ndodh me Kuvendin nëse bëhet vettingu

By | April 19, 2018

Vettingu ndez motorët, DW: Llalla po hetohet për pastrim parash në përmasa të mëdha

By | March 25, 2018

Junckeri vlerëson përparimin e Shqipërisë

By | February 25, 2018

Tiranë: Reporteri gjerman Frei kërkoi nga drejtësia shqiptare të kapë peshqit e mëdhenj të krimit

By | February 14, 2018

Ja pse dorëhiqet anëtari i Gjykatës Kushtetuese

By | January 31, 2018

Politikanët drejtues nga 1991 deri sot do të hetohen për korrupsion, ç’pritet më 2018?

By | December 31, 2017

INTERVISTA – Donald Lu: Ka ende kriminelë në pozicione të zgjedhura. Akuzat ndaj Tahirit serioze

By | December 29, 2017

Basha: Dje Rama u zgjodh Kryeprokuror. Opozita nuk ndalet, në janar protesta!

By | December 19, 2017

Prova Tahiri dëshmon se Vettingu dështon! – Nga Elida Buçpapaj

By | October 22, 2017

Z.Kryeministër, jepi urdhër Milena Haritos të dorëhiqet ! – Nga Elida Buçpapaj

By | July 31, 2017

Precedenti i binomit Ilir Meta – Monika Kryemadhi – Nga Elida Buçpapaj

By | July 29, 2017

Intervista: Ruiz-Calavera – Në shtator në Shqipëri fillon vettingu për gjykatësit dhe prokurorët

By | July 16, 2017

Rama, Basha e Vasili me një zë pro Vettingut

By | June 9, 2017

Rama: Në timon do të jem unë, Bashën nuk e dua në prehër

By | May 24, 2017