VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: lufta e Kosovës

Letër e hapur Albin Kurtit – KURSIMI I PARASË PUBLIKE – PREMTIM I QEVERISË VV-LDK – Nga​ IDRIZ ZEQIRAJ

By | March 7, 2020

LAHUTARI SHQIPTAR (IV) – Kangë patriotike – Nga LEK PERVIZI

By | October 12, 2019

Rrëfimi i fotografit gjerman për krimet serbe dhe shkatërrimin e Kosovës gjatë luftës

By | April 18, 2019

Kukësi, kandidat për çmimin Nobel për Paqen – Nga Prof. KESNOFON KRISAFI

By | April 6, 2019

Pamje që nuk harrohen, shqiptari ia puth çizmen ushtarit britanik që solli lirinë më 1999(VIDEO)

By | June 17, 2017

Fatos Klosi: Ja shtetet ku u furnizua me armë UÇK-ja (Video)

By | April 3, 2017

MË 28 SHKURT 1998 FILLOI LUFTA E KOSOVËS

By | February 28, 2017

MOS TE BEHEMI POPULLI I MOSMIRENJHOJES DHE I TURPIT! Nga Mejreme Azemi

By | March 25, 2016