VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: akuza

Demokratët shpallin akuzat për shkarkimin e presidentit

By | December 10, 2019

Rama shpërthen kundër Metës: Është armik i kushtetutës! ‘Mic Sokoli’ duhet shkarkuar. Pritet reagimi i Presidentit

By | July 8, 2019

“Ministria e zezë”, historia e 63 ministrave të Brendshëm

By | October 27, 2018

Dosja “Babale”, Meta flet për herë të parë: Nga qeveria duhet më shumë transparencë, në mënyrë që…

By | October 16, 2018

Shefi i OKB-së: Lufta e Ftohtë është kthyer

By | April 14, 2018

Erdogani – turqve: Bëni pesë fëmijë, jo tre. Ju jeni e ardhmja e Europës

By | March 18, 2017

Izet Haxhia akuzon Fatos Klosin për përdhunim dhe bashkëpunim në vrasje: Çfarë bleve me kasetën e vrasjes së Hajdarit?

By | August 9, 2016

Bora Kokëdhima i përgjigjet akuzave të gazetarit për veshjen e Eneida Tarifës

By | May 16, 2016

28 tenderat për ish-kompaninë e tij, ministri Beqaj nuk i mohon

By | October 14, 2015

Fevziu paralajmëron Artur Zhejin: Akuza shumë të rënda do të dalin së shpejti

By | September 29, 2015

Krimet e kryera nga regjimi i Titos: Gjermania, me sa duket, i mbronte vrasësit – Nga Enver Robelli

By | September 27, 2015

RAMUSH HARADINAJ MBAHET NË SLLOVENI – PRET VENDIMIN PËR EKSTRADIM NË SERBI

By | June 19, 2015