VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Zot

Këndi i humorit: Një burrë i lutet Zotit, aman, o Zot, bëje gruan time burrë!

By | March 16, 2019

Këndi i humorit: Një lypës ulur para parlamentit i lutet Zotit

By | February 14, 2019

Këndi i humorit: Një burrë po sillej nëpër Tiranë me makinë dhe nuk po gjente vend parkimi

By | February 4, 2019

PËRSE PËRDORET ZOTI KRYETAR, KRYEMINISTER, MINISTER APO AGRON, GJERGJ E JO ZOTËRI? – Nga Abas Fejzullahi

By | May 20, 2017

Dëshira – Poezi nga NAIM FRASHËRI (25 MAJ 1846 – 20 tetor 1900)

By | May 24, 2016

KOKA IME VËRSHOI DREJT QIELLIT – Cikël poetik nga JAMES TATE – Përktheu: SKËNDER BUÇPAPAJ

By | July 18, 2015